polecamy
firmy przedstawiające pełną ofertę w naszym portalu
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej...
wiadomości
najpopularniejsze wiadomości:
Janmar Centrum zwycięzcą kategorii Opakowanie Flekso w konkursie Art Of Packaging 2019
Firmom kończy się czas na unowocześnienie swoich przedsiębiorstw
Stora Enso inwestuje w rozwiązania nowej generacji bazujące na włóknach formowanych
OKI Europe (Polska) wzmacnia zespół sprzedaży
Bigówka Horizon w drukarni Kserkop
Druk sublimacyjny na nowo – HP Stitch
Abris sprzedaje Innova Capital spółkę CheMeS, producenta etykiet samoprzylepnych i termokurczliwych
GO! PRINT z nową maszyną Horizon
Inkcups: „eksplozja możliwości” na targach FESPA Global Print Expo
Canon i Akonda otwierają nowy rozdział w produkcji książek na żądanie

recepcja
hasło
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Wyszków: MASZYNISTA OFFSETOWY
2019-05-14 09:05:42 | IP: 193.23.61.254 | PRZECZYTANO 168 RAZY

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:

Quad/Graphics Europe
Pułtuska 120
07-200 Wyszków
województwo mazowieckie
tel. 223367619

więcej danych »

Quad to jeden z największych i najnowocześniejszych dostawców usług marketingowych i poligraficznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu Quad z siedzibą w Sussex, w stanie Wisconsin. Posiadamy biura i zakłady produkcyjne w kilku miastach w Polsce oraz biura sprzedaży znajdujące się w siedmiu krajach w Europie (m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Szwecji). Dzięki konsultatywnemu podejściu, światowym możliwościom, najnowocześniejszej technologii i prostocie jednego źródła, Quad dysponuje zarówno zasobami jak i wiedzą, aby zmieniać oblicze druku we współczesnym świecie multimediów, pomagając klientom wykorzystywać go jako fundament wielokanałowej strategii komunikacji i osiągać zamierzone cele biznesowe.

Miejsce pracy: Wyszków
Umowa o pracę
Pełny Etat

Obowiązki:
- obsługa maszyn offsetowych wielokolorowych,
- realizacja zlecenia na maszynie offsetowej zgodnie z przyjętymi standardami,
- kontrola jakości,
- realizacja celów produkcyjnych,
- zarządzanie pracą załogi na maszynie,
- dbanie o stan techniczny urządzeń i maszyn produkcyjnych oraz usuwanie drobnych awarii,
- przestrzeganie procedur i zasad BHP oraz dbanie o czystość wokół stanowiska.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na maszynach drukujących (mile widziany heatset) -
- dla osób z doświadczeniem w innych technikach druku istnieje możliwość przeszkolenia,
- umiejętność obsługi komputera,
- odpowiedzialność za powierzone zadania,
- samodzielność,
- umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferta:
- umowa o pracę,
- praca w nowoczesnym parku maszynowym,
- zmianowy system pracy (4-5 dni pracy, 4-5 dni wolnego),
- pełne wsparcie w przygotowaniu do pracy na stanowisku,
- szkolenia podnoszące kwalifikacje,
- stołówka firmowa,
- możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z: dodatkowego ubezpieczenia, karty sportowej, prywatnej opieki medycznej.

CV prosimy przesłać na adres: praca@quadgraphics.pl w tytule podając nazwę stanowiska.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby procesu rekrutacji na stanowisko Maszynista offsetowy.”

Dodaj odpowiedź

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności