polecamy
firmy przedstawiające pełną ofertę w naszym portalu
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej...
katalog firm |2622
ostatnio dodane:
Petit Skład-Druk-Oprawa Lublin
Druk offsetowy
Fleksoprint Roman Prządak
Maszyny do fleksodruku
AAA-Print Sp.z o.o.
Maszyny do druku offsetowego
Zespół Szkół nr 1 im. Mieszka I w Stargardzie
Sprzedaż maszyn i urządzeń
ArtHaft - sklep z wysokojakościową odzieżą ochronną
Sprzedaż maszyn i urządzeń

recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Szalone rzeczy z Epson T7200
2020-06-10 12:23:00 | IP: 83.21.43.106 | PRZECZYTANO 608 RAZY

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:

Michał A.
e-mail:
tel. [nie podano]
 
Hej, nie wiedziałem jak zatytułować ten temat, ale mam nadzieję, że nie będzie to odbierana za clickbite...

Do rzeczy - mamy w firmie na podorędziu Epsony T7200, działamy w technice sublimacyjnej, szyjemy sportową odzież. Pracuję na tuszach SubliNova, wcześniejsze tusze to Sensient.

Sytuacja polega na tym, że na wyraźne polecenie szefa abym do już zalanej Sensientem, starej maszyny, której używaliśmy jeszcze sporadycznie do starszych zleceń, zalać ją naszymi obecnymi tuszami, bez czyszczenia, wymiany filtrów, niczego. Po prostu zalać i sprawdzać co się stanie - poinformowałem go o tym, że nikt nigdy tak nie robił, nie robi i robić nie będzie, bo jest to no co najmniej głupota, aczkolwiek zmusiła nas do tego sytuacja, włącznie z brakiem serwisantów w okolicy, którzy znaliby się na Epsonach zwłaszcza pod kątem sublimacji.

I stąd moja obecność tutaj, ponieważ no w szkołach tego nie uczą, mówią tylko aby nie mieszać i dbać o jednorodność tuszy drukarskich, co jest oczywistą oczywistością. Ale moje zapytanie dotyczy głównie pewnie bardziej doświadczonych kolegów. Ja już zalewam, przedrukowuję maszynę, ale prosiłbym o pomoc dydaktyczną pod hasłem "na co mam uważać/co może się zepsuć"?

Z góry dzięki i pozdrawiam! Michał

Dodaj odpowiedź
 

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności