polecamy
firmy przedstawiające pełną ofertę w naszym portalu
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej...
wiadomości
najnowsze wiadomości:
API.PL wspiera młodych projektantów
Nowy moduł BPM do automatycznej obróbki arkuszy po druku cyfrowym już w ofercie firmy Avargraf
TOFU Studio z nagrodą Miasta Gdańska oraz dwiema nominacjami w międzynarodowym konkursie im. Josepha Bindera
Nie ma granic nie do pokonania? Dekada innowacji.
Roczny kierunek: grafika poligraficzna DTP
IKONOS zaprasza na warsztaty i prezentacje do Białegostoku (13.07)
Sharp dodaje do oferty A3 nowe monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne
Atrium Roadshow: prezentacje ploterów MUTOH w Białymstoku już 13 lipca
Leszek Gumowski kawalerem PBKG
Stora Enso zwiększa zakres gramatur kartonu Performa Brilliance

recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Fleksograficzna maszyna do druku etykiet FL3 firmy EDALE
2017-08-08 15:13:33 | IP: 91.232.47.186 | PRZECZYTANO 1328 RAZY

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:

HKM - Przedstawiciel Rotometrics
Rzemieślnicza 38
81-855 Sopot
województwo pomorskie
tel. 58 550 79 51
fax:

więcej danych »

Edale – FL5
Bezpośredni napęd serwomotorowy
Niezależne napędy serwomotorowe stacji drukującej oraz transportu wstęgi zapewniają wysoką precyzję, kontrolę i jakość. Technologia „Shaftless” pozwoliła konstruktorom Edale dostosować osiągi maszyny do ciągle rosnących potrzeb klientów, dostarczając pełną kontrolę naprężeń i perfekcyjne pasowanie dla bardzo szerokiego zakresu podłoży.
Technologia UNIPRINT
Unikalna technologia Edale UNIPRINT gwarantuje optymalną i niezachwianą geometrię zespołu drukującego, niezależnie od rozmiaru cylindra drukowego. Utrzymywanie optymalnych zależności między aniloksem, cylindrem drukowym i cylindrem dociskowym pozwala maszynom Edale utrzymać doskonałą jakość druku i wierne odwzorowanie rastra, zarówno przy cylindrze Z 64 , jak i Z 192. Technologia ta pozwoliła w pełni wyeliminować problem paskowania na maszynach Edale.
Technologia GEARLESS IMPRESSION
Technologia Edale „Gearless Impression” sprawia, że otrzymujemy bezkonkurencyjną elastyczność w kwestii podłoża, bez potrzeby dodatkowej regulacji. Technologia ta zapewnia niezmiennie wysoką jakość druku i wydajność, począwszy od najcieńszych folii PET (od 12 mikronów) , aż po karton (do 450 mikronów).
Sztanca rotacyjna
Kaseta sztancy rotacyjnej może być w stała lub w formie „Quick Change”, umożliwiając szybką zmianę cylindra magnetycznego. Sztanca rotacyjna oferuje wyższą prędkość, co jest bardzo istotne przy dłuższych nakładach i stanowi alternatywę dla sztancy płaskiej.
Sztanca płaska FDC-510
Sztanca płaska FDC-510 to urządzenie wyróżniające się pracą w jednej linii z prasą fleksograficzną oraz szerokim zakresem możliwości, pozwalając na cięcie, bigowanie, aplikowanie tłoczeń w alfabecie Braille’a, usuwanie odpadu w jednym przebiegu. Wszystko to w połączeniu z bardzo niskim kosztem narzędzi dla sztancy płaskiej powoduje, że FDC-510 to unierwsalne rozwiązanie w kwestii obróbki tektury.
Arkuszowanie i sztaplowanie
Sztanca rotacyjna może pracować z inną prędkością niż prędkość wstęgi, co umożliwia arkuszowanie wstęgi na dowolny format, niezależnie od rozmiaru używanych cylindrów drukowych. Stół odbierający arkusze układa je w stosy i pozwala usuwać małe i duże ilości, bez ingerencji w proces drukowania.
System AiiR
System AiiR to w pełni zautomatyzowany proces nafarbienia, docisku cylindra drukowego oraz wzdłużnego i poprzecznego pasowania do registra, kontrolowane kamerami AVT.
Oprogramowanie sterujące zostało napisane od początku przez inżynierów Edale, a 5 dodatkowych napędów na każdej sekcji drukującej zapewnia pełną automatyzację i najwyższą jakość druku, przy ograniczeniu odpadu, co znacząco redukuje koszty produkcji.
Krótki przeplot wstęgi
Przemyślana konstrukcja sekcji drukującej pozwoliła zredukować długość przeplotu wstęgi do zaledwie 1,85 m na sekcję! Oznacza to minimalną ilość odpadu, a maksymalną wydajność podczas przygotowania i w trakcie pracy maszyny.
Specyfikacja maszyny
Model Edale - FL5
Szerokość wstęgi 430 mm, 510 mm
Szerokość druku 420 mm, 500 mm
Długość raportu 8” - 24” (203,2 - 609,6 mm)
Prędkość mechaniczna 5-200 m/min
Średnica roli na odwijaku i nawijaku 1500 mm
Zakres podłoży 12-600 mic
Zdalne wsparcie i diagnostyka w standardzie
Pasowanie wstępne w standardz

Dodaj odpowiedź
 

 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności