Ponad 400 współpracowników uczestniczyło w Światowym Dniu Służby MichelmanaPoprzedni artykuł 

W dniu 25 września 2020 r. Michelman obchodził 9. coroczne zobowiązanie do obchodzenia Dnia Społeczności. Nawet podczas globalnej pandemii ponad 400 współpracowników bezpiecznie poświęciło swój czas różnym organizacjom charytatywnym i non-profit w całych Stanach Zjednoczonych, Belgii, Luksemburgu, Japonii, Singapurze i Chinach. Wiele działań wolontariuszy było prowadzonych na świeżym powietrzu w maskach i rękawiczkach oraz zgodnie z wytycznymi dotyczącymi dystansu społecznego.

Steve Shifman, prezes i dyrektor generalny Michelmana, wyjaśnił: „Jestem szczególnie dumny z naszych współpracowników w tym roku. Chociaż zarówno Michelman, jak i organizacje, którym służyliśmy, nadal mają surowe ograniczenia dotyczące COVID, wszyscy zaangażowani współpracowali, aby stworzyć oddać naszym społecznościom. To zobowiązanie do corocznego globalnego dnia służby jest naprawdę inspirujące ”.

W USA współpracownicy Michelmana pracowali jako wolontariusze w organizacjach w całym regionie Cincinnati, w tym w Stepping Stones Ohio, Redwood, People Working Cooperatives, YMCA Camp Ernst, Easterseals, Gorman Heritage Farm, The Point Arc, Sweet Cheeks Diaper Bank i Freestore Foodbank. Nowością w tym roku, współpracownicy Michelmana mieli okazję pracować jako wolontariusze z domu. Współpracownicy pracujący jako wolontariusze na miejscu brali udział w pracach ogrodniczych, lekkich konstrukcjach i malowaniu na zewnątrz. Wolontariusze robili zabawki edukacyjne lub pisali listy dla seniorów, którzy nadal są poddawani kwarantannie.

Współpracownicy ze swoich lokalizacji w Windhof w Luksemburgu i Aubange w Belgii pracowali jako wolontariusze w 12 różnych organizacjach, w tym w La Petite Plante i Fondation Kraizbierg Domain Schumansbongert, dwóch ośrodkach pomagających osobom niepełnosprawnym. Wspierali także lokalne szkoły i przedszkole, Ecole Communale d'Attert, Ecole Fondamentale Libre i School Haut-Fays, malując, wykonując lekkie konstrukcje i ucząc uczniów języka angielskiego. Współpracownicy zgłosili się również na ochotnika do muzeum papieru Alte Dombach, gdzie zademonstrowali proces wytwarzania papieru. Inne organizacje wspierane przez Michelmana to Planète J - Asbl Maison de Jeunes d'Aubange, Wallonie Plus Propore, Refuge pour Animaux ALDPA, Terra Coop, Secours Populaire i ORT Region Müllerthal.

Zespół Michelmana z Singapuru zgłosił się na ochotnika do TOUCH Home Care (THC), pomagając dostarczać posiłki osobom powracającym do domu i osobom starszym. Pomogli w przygotowaniu i zapakowaniu posiłków, a następnie dostarczali je do około 200 odbiorców.

Współpracownicy w Szanghaju w Chinach współpracowali z lokalną społecznością Kangqiao Hua Yuan i pomagali w kształtowaniu krajobrazu. Zbudowali ogrodzenie, uprawiali ogród i zbierali śmieci. Michelman Japan przekazał hojną darowiznę na rzecz Japońskiego Stowarzyszenia Czerwonego Krzyża. Starania współpracowników Michelmana w Bombaju w Indiach zostały opóźnione do grudnia 2020 roku.

Na podstawie informacji firmy Michelman

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności