Najmniejsza na świecie drukarka A4 nagrodzonaPoprzedni artykuł 

Kolorowa drukarka A4 C650 firmy OKI Europe otrzymała nagrodę Editor's Choice magazynu Print IT Reseller. C650 firmy OKI to najmniejsza na świecie wysokowydajna kolorowa drukarka A4, która została doceniona za zapewnianie wydajności, obsługi nośników i opłacalności wiodącego urządzenia dla grup roboczych w formacie super kompaktowej, a jednocześnie wytrzymałej drukarki biurkowej A4.

„Przez lata firma OKI odniosła olbrzymi sukces dzięki kolorowym drukarkom A4 z serii C – nie tylko ze względu na ich niewielkie rozmiary, żywe kolory i dużą szybkość drukowania. Dzięki płaskiej ścieżce papieru drukarki te mogą również obsługiwać imponującą różnorodność nośników, od banerów po etykiety roślin, umożliwiając firmom drukowanie szerokiej gamy materiałów marketingowych i oznakowań na miejscu i na żądanie. W przypadku małych nakładów jest to często tańsze i szybsze niż korzystanie z drukarek komercyjnych. W miarę luzowania obostrzeń możliwość tworzenia wysokiej jakości oznakowań informujących i ostrzegających klientów i pracowników będzie miało kluczowe znaczenie dla firm każdej wielkości. C650 firmy OKI daje im taką elastyczność. Dodatkowo oferuje ona dystrybutorom możliwość zarabiania na materiałach eksploatacyjnych i nośnikach, dlatego my z przyjemnością przyznajemy OKI C650 nagrodę Editor’s Choice” – Michelle Ryder, redaktor, PrintIT Reseller.

Pionierska technologia LED firmy OKI sprawia, że C650 jest zaskakująco wydajnym urządzeniem, jak na swój mały rozmiar, zapewniającym wydajne drukowanie codziennych dokumentów, materiałów marketingowych, a nawet oznakowań, a wszystko to w bogatych kolorach LED. Drukarka może obsługiwać nośniki o gramaturze od 60 g/m2 do 256 g/m2 i wymiarach od B8 do 1,32 m, a także drukować 35 stron na minutę.

Innowacyjna technologia zapewniająca oszczędność miejsca oznacza, że wszystkie operacje są wykonywane z przodu urządzenia, co znacznie zmniejsza ilość miejsca potrzebnego do pracy C650 w porównaniu z urządzeniami o porównywalnych rozmiarach. Dzięki zaledwie 2 cm wymaganego miejsca po bokach drukarka mieści się w najmniejszych przestrzeniach bez uszczerbku dla wydajności i niezawodności, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku w różnych sektorach polegających na wykorzystaniu materiałów drukowanych, w tym w handlu detalicznym, hotelach, restauracjach, służbie zdrowia, edukacji i budownictwie.

Zastosowanie wielu komponentów o wysokiej jakości zamiast tworzyw sztucznych sprawia, że jest to jedna z najbardziej wytrzymałych drukarek w swojej klasie, co gwarantuje długą, niezawodną i bezproblemową eksploatację. Wysoka obciążalność jest możliwa dzięki osobnym tonerom i bębnom o dużej trwałości, a maksymalne wykorzystanie materiałów eksploatacyjnych sprawia, że model C650 idealnie nadaje się dla organizacji wymagających wysokonakładowego i wydajnego druku w kolorze.

„Cieszymy się, że model C650 otrzymał nagrodę Editor's Choice magazynu Print IT Reseller” – powiedział Lee Webster, dyrektor generalny ds. marketingu produktów, OKI Europe Ltd. – „To wyróżnienie odzwierciedla zapotrzebowanie rynku na niewielkie, kompaktowe urządzenia, które nie poświęcają wydajności, produktywności, jakości lub opłacalności. Właśnie temu wyzwaniu chcieliśmy sprostać. Jesteśmy dumni z tego, że stworzyliśmy naprawdę wyjątkową drukarkę spełniającą wymagania tak wielu firm, które muszą drukować duże ilości dokumentów, ale ogranicza je dostępność miejsca. Niezależnie od tego, czy poszukujesz urządzenia do pracy w zatłoczonych magazynach, na linii produkcyjnej, w małym kiosku, czy w biurze, wydajny model C650 spełni wszystkie oczekiwania, zapewniając doskonałą szybkość drukowania, elastyczność obsługi nośników, wyjątkową jakość, niezawodność i prawdziwy zwrot z inwestycji”.

ABBYY FineScanner, pierwszy inteligentny skaner mobilny obsługujący SI, który tworzy doskonałe cyfrowe kopie papierowych dokumentów do drukowania i przechowywania, wzbogaca model C650 o możliwość skanowania, eliminując potrzebę stosowania zajmującego cenne miejsce osobnego skanera biurkowego lub urządzenia wielofunkcyjnego. Klienci mogą także subskrybować usługę The Design Hub obsługiwaną przez Shoppa, która oferuje kompleksowe rozwiązanie do projektowania i drukowania materiałów o profesjonalnej jakości, w pełni spersonalizowanej komunikacji wizualnej i materiałów marketingowych we własnym zakresie, za pomocą kilku prostych kliknięć.

W tych trudnych czasach organizacje i firmy wymagają jak najwięcej wsparcia, a oprócz przedłużonej 3-letniej gwarancji przyznawanej podczas rejestracji produktu w ramach kampanii „Adapt Today” firma OKI Europe oferuje pakiet Business Agility o przybliżonej wartości 2200 PLN* przy zakupie drukarki C650 i zestawu tonerów CMYK.

Pakiet obejmuje bezpłatną** sześciomiesięczną subskrypcję usługi The Design Hub i ABBYY FineScanner Premium, nośniki do zastosowań dla poszczególnych sektorów oraz dostęp do szablonów i grafik. Te narzędzia i zasoby zostały zaprojektowane, aby pomóc firmom szybko dostosować komunikaty i oznakowania klienta do zmieniających się warunków, takich jak przestrzeganie wytycznych rządowych lub reagowanie na zmieniające się trendy rynkowe i społeczne, bez konieczności polegania na dostawcach zewnętrznych.

Na podstawie informacji Poligraficznej Agencji Informacyjnej

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności