Vic Bay Apparel rozwija realizacje na żądanie i dropshipping dzięki Kornit Storm HD6Poprzedni artykuł 

Kornit Digital (Nasdaq: KRNT), światowy lider na rynku technologii cyfrowego druku tekstyliów, ogłosił, że dekorator odzieży Vic Bay Apparel z Johannesburga w RPA wdrożył dwa systemy Kornit Storm HD6 w celu zapewnienia zrównoważonej, jednoetapowej produkcji na żądanie. Instalacja ta jest odpowiedzią na zwiększone zapotrzebowanie na małe zamówienia i projekty graficzne o wysokiej kolorystyce, wynikające z dramatycznego wzrostu ich działalności e-commerce.

Vic Bay Apparel od 25 lat jest producentem, dostawcą i hurtownikiem podstawowych t-shirtów i koszulek golfowych, dostarczając czyste ubrania dekoratorom i sprzedawcom odzieży promocyjnej. Obsługują głównie sprzedawców z branży turystycznej, odzieży roboczej, drukarskiej, hafciarskiej i reklamowej.

Kiedy COVID-19 nagle zakłócił rynek, Vic Bay Apparel dostrzegła możliwość prowadzenia biznesu w oparciu o silną obecność w internecie, dzięki czemu przetrwała burzę skuteczniej niż inni. Firma uruchomiła nową witrynę poświęconą zarządzaniu zamówieniami B2B, oferującą klientom korporacyjnym proste i wszechstronne usługi dropshipping .

„Jesteśmy teraz jednym z pierwszych w pełni internetowych dostawców usług druku na żądanie obsługujących społeczność zajmującą się drukowaniem i haftowaniem w RPA” — powiedział Mike Shiller, dyrektor zarządzający Vic Bay Apparel. „Kornit Storm HD6 oferuje naszym klientom fotorealistyczny nadruk na odzieży bawełnianej i jest prawdziwym świadectwem jego możliwości, że niektórzy z największych i najbardziej zróżnicowanych producentów na całym świecie zwrócili się do nich w swoich biznesach internetowych i używają Kornit tylko do nadruku odzieży.”

„W każdym zakątku globu czyste, wydajne i dostępne na żądanie możliwości produkcyjne firmy Kornit umożliwiają firmom reagowanie na niewidoczne zakłócenia i nowe wyzwania rynkowe przy bardzo niewielkim wysiłku” – powiedział Chris Govier, dyrektor zarządzający KDEU. „Wypełniacze tacy jak Vic Bay Apparel mogą zmieniać swój model biznesowy i tworzyć nowe strumienie zysków w locie, jednocześnie dostarczając swoim klientom niezawodną jakość i praktycznie nieograniczone możliwości graficzne. Produkcja z Kornitem oznacza tworzenie możliwości i zawsze opłacalność”.

Na podstawie informacji firmy Kornit Digital

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności