XSYS demonstruje innowację fleksograficzną podczas nowego Virtual SummitPoprzedni artykuł 

Nowe kluczowe wydarzenie w kalendarzu fleksografii, niedawny XSYS Virtual Summit z powodzeniem przyciągnął ponad 700 rejestracji ze wszystkich zakątków świata w ciągu czterech dni w czerwcu. Bogaty program, z wybranymi treściami uwzględniającymi potrzeby regionu i segmentu rynku, obejmował wszystkie aspekty produkcji fleksograficznej, z rozwiązaniami XSYS prezentowanymi na żywo podczas rund eksperckich i wirtualnych demonstracji. Wraz z partnerami branżowymi firma zmierzyła się również z ważnymi trendami rynkowymi, takimi jak wdrażanie bardziej zrównoważonych metod drukowania i zalety drukowania z rozszerzonym gamutem.

„Nasz pierwszy wirtualny szczyt XSYS okazał się wielkim sukcesem i jesteśmy bardzo zadowoleni z informacji zwrotnych, jakie otrzymaliśmy od uczestników”, powiedział Friedrich von Rechteren, Global Commercial VP w XSYS. „Z pewnością osiągnęliśmy nasz cel, jakim jest pomaganie klientom w rozwiązywaniu problemów związanych z drukiem fleksograficznym i odpowiadanie na ich pytania. Była to również fantastyczna okazja do zaprezentowania naszych najnowszych rozwiązań międzynarodowej publiczności i dokładnego zbadania obecnego stanu technologii fleksograficznej i jej przyszłości.”

Sesje obejmowały wiele sposobów, w jakie rozwiązania XSYS mogą pomóc firmom, które działają w segmentach etykiet i etykiet, opakowań giętkich i tektury falistej, zwiększyć ogólną wydajność sprzętu (OEE) w ich przygotowalni i prasowni. Uczestnicy dowiedzieli się, w jaki sposób można zoptymalizować jakość druku, wybierając odpowiedni typ płyty i rękawa nośnego do zadania z obszernego portfolio XSYS. Dowiedzieli się również, jak obróbka płyt w systemie ThermoFlexX Catena lub nyloflex® Xpress zagwarantuje lepszą jakość i spójność płyt, a także zmniejszy koszty i ilość odpadów.

Aby objąć całą skalę obróbki i drukowania płyt fleksograficznych oraz przedstawić wyniki ostatnich prób drukarskich, XSYS nawiązał współpracę z partnerami Windmöller & Hölscher, Uteco Group, Soma, Nilpeter, BASF, Sappi i Hybrid Software. Większość sesji uzupełniały sesje pytań i odpowiedzi na żywo, podczas których uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań ekspertom.

Po udanym wydarzeniu XSYS planuje dalszy rozwój własnej platformy wirtualnej https://xsysglobal.com/virtual-sales/, aby oferować jeszcze bardziej dynamiczne wrażenia ze zwiększoną interakcją i nowymi funkcjami. Ponowne uruchomienie zaplanowano na początek czwartego kwartału 2021 r.

„Podczas pandemii COVID-19 wszyscy musieliśmy zmienić sposób interakcji, w wyniku czego opracowaliśmy nowe i znaczące sposoby komunikowania się z naszymi klientami” – powiedział Ozan Ozturk, Global Marketing & Communications Manager. „Jednym z głównych wniosków z naszego pierwszego wydarzenia online jest to, że powinniśmy nadal wprowadzać innowacje w tej przestrzeni, aby dodać jeszcze więcej wartości, ponieważ wierzymy, że wydarzenia wirtualne są w dużej mierze częścią przyszłości branży”. Doszedł do wniosku: „Chcemy połączyć społeczność fleksografów i stać się miejscem, w którym można znaleźć najnowsze produkty i usługi zmieniające zasady gry, a wszystko to na jednej dedykowanej platformie”.

Dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć, seminaria internetowe są teraz dostępne do obejrzenia na żądanie na platformie wirtualnej XSYS, którą można znaleźć pod dresem https://xsysglobal.com/virtual-sales/.

Na podstawie informacji firmy XSYS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności