Enfocus świętuje 10 000 subskrybentów produktówPoprzedni artykuł 

Karta pokładowa Enfocus
Karta pokładowa Enfocus

Enfocus, lider w dziedzinie kontroli jakości plików PDF, zaawansowanej edycji plików PDF i automatyzacji przepływu pracy w branży graficznej, świętuje osiągnięcie celu 10 000 subskrybentów w zakresie oferowanego przez siebie oprogramowania dla branży poligraficznej.

Ogłaszając to osiągnięcie, Tomas van Rossom, dyrektor generalny Enfocus, powiedział: „Chociaż jasne jest, że przemysł poligraficzny został poważnie zagrożony przez pandemię Covid-19, zaangażowanie firmy Enfocus w opracowywanie oprogramowania do świadczenia zwycięskich usług drukowania przyniosło w tym roku dywidendę. Nasze najnowocześniejsze technologie oprogramowania do wstępnego sprawdzania plików PDF i automatyzacji pomogły klientom nadążyć za zmieniającymi się oczekiwaniami klientów i coraz szybszymi operacjami wewnętrznymi. W ciągu ostatnich lat zaobserwowaliśmy znaczny wzrost sprzedaży naszej oferty abonamentowej, napędzany przez naszą fantastyczną sieć partnerów handlowych”.

Tim Bernaerdt, Head of Customer Success, dodał: „W Enfocus zasadniczo wierzymy, że nasza technologia powinna podążać za procesem klienta, a nie odwrotnie. Kupując u nas subskrypcję, mogą zapewnić konsekwentnie niższe roczne koszty i mają prawo do najnowszych i najlepszych wersji naszego oprogramowania, aby automatycznie być na bieżąco z postępami technologicznymi, które usprawniają ich istniejące procesy.

„Opracowując rozwiązania zgodne z tą filozofią, umożliwiamy naszym klientom integrację ich ekosystemów technologicznych w celu zwiększenia ich wydajności, dokładności i spójności, zwiększając wydajność i rentowność. Ta podstawowa wartość firmy umożliwiła nam osiągnięcie tego kluczowego kamienia milowego w 2021 r. i dziękujemy naszemu zespołowi i partnerom za ich zaangażowanie w naszą strategię”.

Aby dowiedzieć się więcej o najnowszych innowacjach firmy Enfocus, odwiedź stronę www.enfocus.com

Na podstawie informacji firmy Enfocus

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności