Blur wykorzystuje Kornit Digital w celu zapewnienia skalowalności, wszechstronności operacyjnej i całodobowej produkcjiPoprzedni artykuł 

Kornit Digital Ltd. (NASDAQ: KRNT), światowy lider w dziedzinie zrównoważonych, cyfrowych technologii produkcji tekstyliów na żądanie, ogłosił dzisiaj, że portugalski specjalista ds. tekstyliów Blur zainstalował Kornit Presto S ze zmiękczaczem rozwiązanie dla zrównoważonej, jednoetapowej produkcji wielu tkanin w dowolnej ilości. Dostawca usług poligraficznych, który wspiera potrzeby produkcyjne marek modowych, zainstalował wcześniej wiele systemów Kornit Atlas i Avalanche do cyfrowej produkcji bezpośredniej na odzież (DTG) na skalę przemysłową.

Wykorzystując wydajną, ekologiczną, zastrzeżoną technologię i materiały eksploatacyjne Kornit, Blur zapewnia szybką realizację zamówień od pojedynczych sztuk do masowej produkcji, przy średnim zamówieniu około 500 sztuk. Od czasu wdrożenia Kornit Presto S system działa w dzień iw nocy, produkując próbki w normalnych godzinach pracy i realizując różnorodne przychodzące zamówienia w nocy.

Mariano Dias, dyrektor generalny w Blur, uważa, że ​​technologia Kornit umożliwia jego firmie szybkie dostosowywanie się do stale zmieniających się potrzeb jego klientów, w tym zarówno większych marek o ugruntowanej pozycji, poszukujących dużych ilości, jak i ambitnych projektantów, którzy chcą zbudować markę przy ograniczonym ryzyku lub inwestycjach. W wielu przypadkach realizują różnego rodzaju projekty dla klientów obsługujących zarówno rynki europejskie, jak i północnoamerykańskie.

„Jakość jest po prostu znakomita, a niektórzy klienci chcą drukować tylko w technologii Kornit”, powiedział Dias. „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy Kornit, a nasze drukarki działają perfekcyjnie przez całą dobę. Każda firma zajmująca się drukowaniem tekstyliów, która chce wejść w modę i współpracować ze znanymi markami, będzie potrzebować zarówno funkcji roll-to-roll, jak i DTG. Naszą rekomendacją do sukcesu jest zakup drukarek Kornit Atlas i Kornit Presto.”

Dodał, że sukces Blur z obecnymi systemami Kornit, a także zwiększony popyt na tekstylia produkowane w sposób zrównoważony, skłoniły firmę do rozważenia dodania drugiego Kornit Presto S, aby pomieścić dodatkowe ilości.

„Podobnie jak w przypadku wielu naszych klientów, Blur został zbudowany wokół bardziej tradycyjnych operacji tekstylnych — w ich przypadku haftu — przed odkryciem ogromnego potencjału wzrostu i wszechstronności, jaki oferuje szybka, wydajna, cyfrowa produkcja na żądanie” — powiedział Chris Govier, Kornit Digital Europe. , Bliskiego Wschodu i Afryki prezydent. „Niezależnie od tego, czy obsługujesz znany na całym świecie dom mody, który szuka sprawniejszej realizacji i prostszych łańcuchów dostaw, czy niezależny twórca, który ma nadzieję wprowadzić w życie wyjątkowe inspiracje, portfolio produktów Kornit oferuje ciągłe możliwości odpowiadania na potrzeby rynku, tworzenia nowych rynków i skalować w górę w każdych warunkach.”

Na podstawie informacji firmy Kornit Digital

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności