Ricoh na targach Rema Days 2022Poprzedni artykuł 

Podczas tegorocznych targów Rema Days Ricoh zaprezentuje swoje rozwiązania na stoiskach dwóch Autoryzowanych Partnerów firmy – DiPrinter oraz DigiPress.

Na stoisku firmy DiPrinter (hala F, stoisko M2a) będzie można poznać możliwości Ricoh Pro™ L5160e. Ten najszybszy w swojej klasie ploter lateksowy drukuje z maksymalną prędkością 46,7 m 2 /h. W odróżnieniu od innych rozwiązań stosujących atrament lateksowy Ricoh Pro™ L5160e nie wymaga wysokiej temperatury utrwalania uzyskując doskonałe efekty w zakresie 50-60˚C. Dzięki temu obsługuje szeroki spektrum podłoży, między innymi: papier powlekany/niepowlekany, folie, tapety, bannery, materiały samoprzylepne i tkaniny. Ricoh Pro™ L5160e dostępny jest w trzech konfiguracjach kolorystycznych: CMYK, CMYK+ biały, CMYK+ pomarańczowy+ zielony. Bezpieczne dla środowiska atramenty lateksowe i niezawodne głowice piezoelektryczne marki Ricoh znajdują uznanie wśród dostawców usług druku wielkoformatowego do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Na stoisku DigiPress Sp. z o.o. (hala F, stoisko I8) Ricoh zaprezentuje kolorowy system produkcyjny Ricoh Pro™ C5300s. Egzemplarz targowy wyposażony będzie w podajnik podciśnieniowy z modułem banerowym i finiszer z funkcją zszywania. Urządzenie drukuje z maksymalną prędkością 65 stron A4 na minutę w kolorze, obsługuje media o gramaturze w zakresie: 52-360 g/m 2 i maksymalnym formacie 330 x 700 mm. Dzięki rozdzielczości 2400x4800 dpi Ricoh Pro™ C5300s spełnia się wszędzie tam, gdzie istotne jest utrzymanie wysokiej jakości. Wbudowany wydajny skaner z automatycznym podajnikiem dokumentów rozszerza funkcjonalność systemu o kopiowanie i archiwizację. To elastyczne rozwiązanie dla punktów usługowych i centrów reprograficznych średnich i dużych firm.

Na podstawie informacji firmy Ricoh

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności