Epson zaprasza na Targi RemaDays 2022: najważniejsze wydarzenie dla producentów reklamy, pracowni fotograficznych, branży tekstylnej i nie tylko…Poprzedni artykuł 

Już lada moment, bo 23 marca 2022, startują targi RemaDays. Zapraszamy gorąco do Nadarzyna, do kompleksu Ptak Warsaw Expo w dniach 23-25.03.2022. do hali F, na stoisko L17 oraz M15. W trakcie tegorocznej edycji targów Epson zaprezentuje szerokie portfolio, w tym najnowsze rozwiązania przeznaczone dla producentów reklamy, wydruków fotograficznych czy branży tekstylnej. Nie może tam zabraknąć wszystkich tych, którzy planują zakupić nowe urządzenia drukując czy chcą zobaczyć nowe rozwiązania i materiały dla szeroko pojętej branży reklamowej.

Dla profesjonalistów z branży reklamowej niewątpliwą atrakcją będzie model Epson SureColor SC-S80610, czyli 64-calowa drukarka wielkoformatowa, która oferuje druk od prostych oznakowań po skomplikowane ekspozycje i dekoracje na wielu nośnikach. Dla zapewnienia najwyższej precyzji, urządzenie posiada zaawansowany system AD-ATC, podajnik o dużej średnicy oraz antystatyczne rolki dociskowe.

Zwiedzający będą mogli także sprawdzić możliwości modelu SC-R5010, czyli pierwszej drukarki wielkoformatowej Epson na atrament żywiczny. Drukuje ona na wielu różnych rodzajach nośników, takich jak winyle, banery, tekstylia, płótna, tapety czy folie, i łączy w sobie precyzję, elastyczność i niezawodność. Dzięki temu, że atrament jest na bazie wody i jest bezzapachowy, można go stosować we wrażliwych środowiskach, np. w szpitalach, szkołach i hotelach, a także na zewnątrz, gdy wymagana jest niezwykła trwałość.

Uczestnicy targów będą mieli także okazję zobaczyć sprzęt wchodzący w skład serii SC-T, m.in. model SureColor SC-T3100M-MFP - jest to kompaktowa i niedroga 24-calowa biurkowa drukarka techniczna przeznaczona dla osób chcących drukować wysokiej jakości plakaty, materiały POS czy dokumenty z programów CAD/GIS. Pozwala ona łatwo i z zachowaniem wszystkich szczegółów drukować i skanować dokumenty techniczne, rysunki architektoniczne i ogólnie dokumenty biurowe.

Epson SureColor SC-F10000H najnowsza propozycja z oferty Epsona do druku sublimacyjnego. To 76-calowa, 6-kolorowa drukarka sublimacyjna klasy przemysłowej. Wszechstronność urządzenia umożliwia jego zastosowanie w różnorodnych obszarach (moda, odzież sportowa, tekstylia domowe, softsignage). Drukarka wyposażona jest w atramenty w konfiguracji CMYK plus jeden z dwóch zestawów: fluorescencyjny żółty i fluorescencyjny różowy lub jasny cyjan i jasna magenta.

Na pewno warto będzie też zwrócić uwagę na przykłady tego, co potrafi model Epson ML-8000. To produkcyjna drukarka do tekstyliów nowej generacji opracowana przez firmę Epson. Oferując wysoką jakość wydruków, wydajność oraz stabilną i niezawodną pracę,zapewnia minimum przestojów oraz jest przy tym prosta w obsłudze. Jest gotowa do pracy z różnorodnymi podłożami i atramentami, w tym: pigmentowymi,kwasowymi, reaktywnymi czydyspersyjnymi (certyfikat ECO PASSPORT). Drukuje z imponującą prędkością 155 m2 na godzinę (600x600 dpi).

Modelem który na pewno wzbudzi duże zainteresowanie jest SureColorSC-V7000, czyli pierwsza drukarka wielkoformatowa UV firmy Epson. Stworzona do drukowania przyciągających wzrok oznakowań wewnętrznych i zewnętrznych, ekspozycji okiennych, paneli reklamowych, opakowań, materiałów promocyjnych i produktów dekoracyjnych. Oferuje wszechstronny zakres zastosowań, co umożliwia firmom poszerzenie oferty produktów i pozwala osiągnąć najlepsze wyniki.

W kategorii rozwiązań do druku etykiet na stoisku firmy zaprezentowane zostaną urządzenia wchodzące w skład serii ColorWorks, na czele z najnowszym modelem CW-C6000e. Jest to 6-calowa, kolorowa drukarka do etykiet na żądanie która powstała z myślą o średniej wielkości przedsiębiorstwach z branż takich jak przemysł spożywczy, chemiczny, logistyka czy ogrodnictwo. Na stoisku dostępne będzie również model CW-C7500, który zapewnia szybki druk wysokiej jakości etykiet nawet w warunkach mikrofirmy czy domowych.

„W Epson priorytetowo traktujemy ciągłe udoskonalanie naszych rozwiązań do druku, o czym przekonać się będą mogli wszyscy uczestnicy targów RemaDays. W trakcie tegorocznej edycji zaprezentujemy nasze szerokie portfolio urządzeńna czele z wieloma nowościami: od modeli przeznaczonych do druku sublimacyjnego po biurkowy sprzęt klasy podstawowej. Budowanie osobistych relacji z klientami to dzisiaj kluczowe zadanie dla menedżerów sprzedaży każdej firmy działającej w sektorze B2B. Targi, jako największe spotkanie biznesowe, są najbardziej efektywnym narzędziem realizacji tego celu.” – powiedział Tomasz Kuciński, Business Account Manager – LFP.

Wybrane modele urządzeń, które będą zaprezentowane na stoisku firmy Epson:

 • SureColor SC-S40610
 • SureColor SC-S80610
 • Sure Color SC-T5405 + skladarka ST Fold 3001
 • SureColor SC-T3100M
 • SureLab SC-R5010
 • SureColor SC-V7000
 • ColorWorks CW-C7500
 • ColorWorks CW-C6000
 • SureColor SC-F10000H
 • SureColor SC-F3000
 • Wydruki z ML-8000 Monna Lisa

TERMIN:

23-25 marca 2022 r.

LOKALIZACJA I ADRES:

Stoisko firmy: hala F, stoisko L17 / M15

Warsaw Expo Nadarzyn, Warszawa

Al. Katowicka 62

Na podstawie informacji firmy Epson

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności