Enfocus wzywa na Virtual Safari 2022Poprzedni artykuł 

Enfocus, lider w kontroli jakości PDF, zaawansowanej edycji PDF i automatyzacji przepływu pracy w branży graficznej, ogłosił, że przygotowuje się do piątej edycji swojego wirtualnego Safari!

E-przygoda jest prowadzona przez liderów branży, wpływowych osób i guru i będzie oferować sesje na żądanie, obejmujące wszystkie tematy związane z drukiem, produkcją, automatyzacją i przepływami pracy – w tym poza branżą poligraficzną. Wszystkie sesje można oglądać za darmo, a Enfocus zaprasza prezenterów z dowolnego regionu, kraju lub języka.

Szef marketingu Enfocus, Piet De Pauw, powiedział: „Nasze wirtualne safari zostało w przeszłości pozytywnie przyjęte, a frekwencja i oglądalność zbliżyła się do 4000 profesjonalistów zajmujących się drukowaniem. W tym roku zmieniamy konfigurację z ustalonego harmonogramu na webinaria na żądanie, aby widzowie mogli uczyć się we własnym tempie i na swój własny sposób.

„Chcemy zapewnić platformę, która umożliwi markom prezentację, produkt, usługę lub przywództwo myślowe na swój własny sposób, a teraz przyjmujemy aplikacje dla prelegentów”.

Nagrania odbędą się w kwietniu tego roku, a sesje będą dostępne od maja do października.

Osoby zainteresowane udziałem mogą zarejestrować się tutaj: https://www.enfocus.com/en/virtual-safari-2022
Aby zobaczyć ostatnie wirtualne safari 2020, kliknij tutaj: https://www.enfocus.com/en/virtual-safari
Aby zobaczyć ostatnie wirtualne safari z 2022 r., kliknij tutaj: https://www.enfocus.com/en/virtual-safari-2022

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności