Firma Smart LFP Złotym Partnerem CanonPoprzedni artykuł 

Katowickie przedsiębiorstwo Smart LFP otrzymało tytuł Złotego Partnera Canon - jedno z najwyższych wyróżnień, jakie można uzyskać w Programie Partnerskim producenta. Jak komentują przedstawiciele obu firm, to ważny krok oznaczający realne zacieśnienie współpracy.

Smart LFP to pierwszy w Polsce integrator środowiska druku produkcyjnego. Firma powstała pod koniec 2019 roku i koncentruje się głównie na obsłudze klientów przemysłowych w obszarze druku opakowań oraz druku na tekstyliach. W ofercie Smart LFP znajdują się usługi serwisowe, dostarczanie materiałów eksploatacyjnych, cross- selling, testy oraz szkolenia.

Autoryzowany Partner w zakresie technologii UVgel

Jednym z rozwiązań, jakie specjaliści Smart LFP dostarczają klientom, jest rodzina wielkoformatowych ploterów Canon Colorado. To wysoki poziom sprzedaży urządzeń tej serii w 2021 roku zagwarantował firmie spełnienie kryteriów wymaganych do osiągnięcia złotego statusu w Programie Partnerskim Canon. – Nowatorska technologia UVgel, elastyczne atramenty, szeroki dobór możliwych do zadruku podłoży oraz funkcja druku w trybie matowym lub błyszczącym przekładają się na wysokie zainteresowanie tego typu maszynami – przyznaje Adrian Życki, Dyrektor Sprzedaży w Smart LFP. – Spora liczba modeli oraz możliwości konfiguracji urządzeń umożliwia nam indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów i partnerów – dodaje.

Współpraca Canon ze Smart LFP trwa już od wielu lat. W tym okresie katowicka firma zdołała stworzyć wykwalifikowany dział sprzedaży urządzeń UVgel oraz wyszkolić pracowników w zakresie świadczenia profesjonalnych usług serwisowych. W swoim showroomie Smart LFP posiada demonstracyjne urządzenie, na którym klienci mogą przetestować działanie nowatorskiej technologii w praktyce. Wszystko to przełożyło się na wysoki poziom sprzedaży w zakresie technologii UVgel.

R E K L A M A
Wspólna praca daje efekty

Dedykowany Program Partnerski od wielu lat wspiera firmy współpracujące z Canon. Partnerzy mogą uzyskać jeden z czterech poziomów autoryzacji: Partner, Srebrny Partner, Złoty Partner oraz Platynowy Partner. Każdy z nich wiąże się z wymiernymi korzyściami, ale – jak zauważa Rafał Osiekowicz, Marketing Manager w Canon Production Printing – jednym z najbardziej istotnych profitów jest gwarancja najwyższego poziomu wiarygodności. Dyplom Złotego Partnera został wręczony podczas specjalnych warsztatów zorganizowanych w lutym przez Smart LFP. Uczestnicy szkolenia wzięli udział w praktycznych zajęciach z wykorzystaniem maszyn Canon (m.in. dotyczących coraz popularniejszego wykorzystania druku w produkcji tapet). Ten fakt również wpisuje się w kontekst szerokiej współpracy obu firm. – Chcemy wspierać naszych partnerów nie tylko na polu sprzedaży, ale też we wszystkich innych obszarach prowadzenia biznesu. Wiemy, że wspólna praca daje najlepsze efekty, dlatego chętnie służymy zarówno naszym doświadczeniem i wiedzą, jak i wymiernym wsparciem technicznym – komentuje dziś Rafał Osiekowicz.

Na podstawie informacji firmy Canon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności