Shanghai Huichang Flexo Technology Co., Ltd. instaluje system fleksograficznego wytwarzania płyt fleksograficznych z płukaniem wodą AWP™ CleanPrintPoprzedni artykuł 

Płyta fleksograficzna wymywana wodą AWP™-DEW CleanPrint: Firma Huichang Flexo jest zadowolona ze swojej zdolności do zapewniania doskonałej jakości płyt przy zmniejszonym śladzie węglowym.
Płyta fleksograficzna wymywana wodą AWP™-DEW CleanPrint: Firma Huichang Flexo jest zadowolona ze swojej zdolności do zapewniania doskonałej jakości płyt przy zmniejszonym śladzie węglowym.

Firma Asahi Photoproducts, pionier w rozwoju fleksograficznych płyt fotopolimerowych i spółka zależna Asahi Kasei, poinformowała dzisiaj, że firma Shanghai Huichang Flexo Technology Co., Ltd. z siedzibą w Szanghaju, Chiny zainstalowały niedawno system wytwarzania płyt fleksograficznych do płukania wodą Asahi AWP™ CleanPrint, procesor zdolny do wytwarzania płyt fleksograficznych o wymiarach do 1067x1524 mm (42x60 cali).

Procesor do płukania wodą AWP™ współpracuje z płytą zrównoważoną ekologicznie, która nie używa rozpuszczalników do wymywania opartych na LZO w procesie wytwarzania płyt i emituje mniej dwutlenku węgla niż systemy alternatywne. Ponadto wysoka dokładność płyty i doskonałe właściwości przenoszenia atramentu płyty fleksograficznej wymywanej wodą AWP™-DEW CleanPrint zapewniają lepszą jakość i wydajność drukowania dla drukarni fleksograficznych. Shanghai Huichang Flexo Technology Co., Ltd. to nowo założona firma, która została założona w 2021 roku. Firma chciała wprowadzić wydajną i zrównoważoną ekologicznie płytę, aby wspierać długoterminowy rozwój biznesu w Chinach, w harmonii ze środowiskiem.

Firma zdecydowała się na wymywany wodą procesor Asahi Kasei AWP™ CleanPrint, który został zainstalowany na jej miejscu w sierpniu 2021 roku. Huichang Flexo eksploatuje system od kilku miesięcy i jest usatysfakcjonowany jego zdolnością do zapewniania doskonałej jakości płyt przy obniżonej zawartości węgla śladu węglowego, co jest coraz ważniejszą korzyścią, ponieważ popyt na zrównoważone rozwiązania stale rośnie w Chinach.

Ponadto system mycia wodą AWP™ wykorzystuje zastrzeżoną technologię CleanPrint firmy Asahi Kasei. Ta cecha usprawnia przenoszenie farby z powierzchni płyty na zadrukowane podłoże i zmniejsza wypełnianie farby oraz inne problemy z drukowaniem, z którymi mają do czynienia drukarki fleksograficzne. Nowa, wysokiej jakości produkcja płyt firmy Huichang Flexo z technologią CleanPrint stanowi idealne rozwiązanie dla drukarni fleksograficznych, które chcą zwiększyć jakość i wydajność w równowadze ze środowiskiem.

„Wprowadziliśmy na rynek chiński sprzęt do wytwarzania płyt, w tym system wytwarzania płyt płukanych wodą AWP™ CleanPrint firmy Asahi Kasei, aby zapewnić firmom druku fleksograficznego wysokiej jakości płyty w równowadze ze środowiskiem. W Chinach przepisy dotyczące ochrony środowiska stają się coraz bardziej rygorystyczne i wiele firm musi podjąć pilne działania, aby spełnić wymagania. Aby im pomóc, wprowadziliśmy system produkcji płyt, który może wytwarzać płyty wymywane wodą o wymiarach do 1067x1524 mm z roztworem wymywanym wodą.Płyty te zapewniają wysokiej jakości druk w harmonii ze środowiskiem dla firm, które drukują na różnych podłożach, w tym na papierze i elastycznych materiałach opakowaniowych, i gorąco je polecamy” – powiedział Pan Pinghui Ren, prezes Shanghai Huichang Flexo Technology Co., Ltd.

„System wytwarzania płyt płukanych wodą AWP™ CleanPrint firmy Asahi Kasei okazał się wysoce skuteczny w produkcji aplikacji o wysokiej rozdzielczości na całym świecie. W przyszłości druk fleksograficzny, który ma niski wpływ na środowisko, będzie stosowany głównie w przypadku opakowań giętkich w Chinach ze względu na łatwą konwersję opakowań z wklęsłodruku do druku fleksograficznego.Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością wsparcia tego przejścia w Chinach dzięki naszemu rozwiązaniu do wytwarzania płyt AWP™ i jego wielu korzyściom, takim jak poprawa wydajności drukowania i niski wpływ na środowisko” – dodał Mr. Toshiki Sugawara, przedstawiciel handlowy Asahi Kasei Electronic Materials (Changshu) Co., Ltd.

Na podstawie informacji firmy Asahi Photoproducts

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności