Enfocus tworzy nowy pakiet automatyzacji przepływu pracy dla przemysłu wielkoformatowego: „Inwestuj na małą skalę, drukuj na dużą skalę”Poprzedni artykuł 

Enfocus, lider w dziedzinie kontroli jakości plików PDF, zaawansowanej edycji plików PDF i automatyzacji przepływu pracy w branży graficznej, ogłosił wydanie nowego pakietu automatyzacji przepływu pracy, który został dostosowany specjalnie do potrzeb sektora druku wielkoformatowego.

Nowy pakiet „Inwestuj w małe, drukuj w dużą” obejmuje wiodące w branży oprogramowanie do automatyzacji firmy Switch, które Enfocus dodatkowo dostosował do integracji z istniejącymi przepływami pracy w sektorze wielkoformatowym, zapewniając znaczne korzyści w postaci wartości dodanej dla drukarek i klientów marki .

Davy Verstaen, Switch Product Manager w firmie Enfocus, skomentował: „W Enfocus rozumiemy wyjątkowe wyzwania branży szerokoformatowej i jak zawsze staramy się dostarczać rozwiązania programowe, które robią prawdziwą różnicę. Dlatego stworzyliśmy ten nowy pakiet, który jest idealnie dopasowany do potrzeb sektora wielkoformatowego. Nasze rozwiązanie oparte na przełącznikach umożliwia drukarkom zwiększenie wydajności i skuteczności ludzi, procesów i sprzętu, zwiększając rentowność i zyskując przewagę nad konkurencją.

Dostosowane rozwiązanie Switch to platforma automatyzacji przepływu pracy, która łączy procesy MIS, proofing, web-to-print, wstępne sprawdzanie plików PDF, zatwierdzanie klientów i przygotowanie produkcji. Umożliwia to drukarzom tworzenie w pełni zautomatyzowanego procesu dla swoich aplikacji i urządzeń do drukowania, co pozwala zaoszczędzić czas i koszty, co ostatecznie przekłada się na większą wartość w całym łańcuchu wartości.

Davy dodał: „Zaadaptowaliśmy to rozwiązanie dla drukarek wielkoformatowych, aby zapewnić atrakcyjne finansowo, technicznie i operacyjnie rozwiązanie, które pozwala im konkurować, odnosić sukcesy i rozwijać się na ich rynku. Pakiet zapewnia im dodatkową warstwę wsparcia poprzez prostą automatyzację. Postanowiliśmy udowodnić, że szybki cyfrowy przepływ pracy nie musi być nadmiernie skomplikowany, można go uprościć.

„Usuwanie powtarzających się i ręcznych zadań oraz wizualizacja obciążenia pracą wynika z przepływu pracy opartego na danych. Możliwość zbudowania rozwiązania, które łączy wszystko i pozostaje skalowalne, jest dokładnie tym, do czego zaprojektowano Enfocus Switch”.

Nowy pakiet jest teraz dostępny zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów szerokoformatowych.

Na podstawie informacji firmy Enfocus

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności