Serdeczne gratulacje dla doktora Davida GaltonaPoprzedni artykuł 

Dieter Niederstadt, kierownik ds. marketingu technicznego, Asahi Photoproducts
Dieter Niederstadt, kierownik ds. marketingu technicznego, Asahi Photoproducts

Uznany przez FTA Europe nagrodą za całokształt twórczości za swój wkład w branżę!

Chociaż nasz długoletni kolega dr David Galton jest od jakiegoś czasu na emeryturze, z pewnością nie zapomniano o nim w Asahi Photoproducts – a zasłużona nagroda za całokształt twórczości od FTA Europe jest mocnym dowodem na to, że branża również o nim nie zapomniała! David wyraźnie zasługuje na tę nagrodę za ponad 30-letni wkład w całą branżę fleksograficzną. Jest uznanym liderem myśli i zrobił wiele, aby rozwinąć zarówno technologię, jak i widoczność branży fleksograficznej.

W całej swojej karierze David był aktywnym badaczem i przez lata opublikował wiele technicznych artykułów i artykułów, które pomogły pozycjonować fleksografię jako coraz bardziej opłacalną technologię w etykietach i opakowaniach. Pełnił również funkcję prezesa Europejskiego Stowarzyszenia Przemysłu Fleksograficznego.

Mam przyjemność pracować z Davidem od prawie dwóch dekad i nieustannie zachwyca mnie jego bezgraniczna energia, szczery entuzjazm dla branży i wspaniałe poczucie humoru. Jest dobrym sportem, mentorem i ewangelistą dla branży. Wiem, że zespół Asahi Photoproducts dołącza do mnie, aby pogratulować Davidowi tej prestiżowej nagrody, drugiej nagrody za całokształt twórczości, którą otrzymał, co samo w sobie jest osiągnięciem!

Dieter Niederstadt, kierownik ds. marketingu technicznego, Asahi Photoproducts

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności