Bar Graphic i J&J Converting otwierają centrum demonstracyjne w USAPoprzedni artykuł 

Od lewej: John Dignam i John Miglazzo z J&J Converting Machinery
Od lewej: John Dignam i John Miglazzo z J&J Converting Machinery

Firma Bar Graphic Machinery („BGM”) ogłosiła otwarcie nowego centrum demonstracyjnego u swojego partnera dystrybucyjnego J&J Converting Machinery LLC („J&J”) w Grandview w stanie Missouri w USA.

Lider na rynku w projektowaniu i produkcji systemów wykańczania etykiet, wykrawających krajarek, systemów wykańczających do cyfrowej konwersji etykiet i urządzeń do wykańczania opakowań elastycznych dla globalnego przemysłu etykiet i opakowań giętkich, firma BGM odnotowała znaczny wzrost liczby klientów w USA od czasu współpracy z J&J.

Annemarie Rhodes, dyrektor zarządzający BGM, powiedziała: „Mamy fantastyczne relacje z zespołem J&J, a to nowe, w pełni wyposażone centrum demonstracyjne jest świadectwem zaangażowania obu firm w rozwój naszej działalności w USA. Ta inwestycja zapewnia naszym klientom, zarówno starym, jak i nowym , dzięki wsparciu technicznemu, usługom i innowacjom, których poszukują.

„Będziemy również prezentować naszą technologię na stoisku J&J Converting na Labelexpo Americas jeszcze w tym roku, więc to nowe centrum demonstracyjne jest idealnym rozwiązaniem ułatwiającym dalsze dyskusje i próby z targów”.

W nowym obiekcie znajdzie się wybór najnowszych maszyn BGM, a klienci będą mogli skorzystać z szerokiej gamy usług demonstracyjnych i szkoleniowych.

John Dignam, dyrektor sprzedaży, J&J Converting, dodał: „BGM ma w Stanach Zjednoczonych doskonałą reputację w zakresie jakości, a ta nowa inwestycja w salon wystawowy daje nam możliwość zademonstrowania wydajności, szybkości i wydajności, jakie mogą zaoferować maszyny. Cieszymy się, że możemy współpracować z zespołem BGM, zwłaszcza, że pracujemy nad Labelexpo Americas, gdzie zaprezentujemy najnowszą krajarkę do kontroli etykiet BGM Elite iSR, BGM Elite eDSR z łatwym ładowaniem krajarko-zwijarkę oraz BGM Elite Comflex digital konwersja systemu wykończeniowego. Nie możemy się doczekać wspaniałego show!”

Na Labelexpo Americas BGM i J&J będą znajdować się w hali A na stoisku 1629 w Centrum Kongresowym Donalda E. Stephensa w Chicago, w dniach 13-15 września 2022 r.

Na podstawie informacji firmy Bar Graphic Machinery

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności