Enfocus chce zwrócić uwagę na nowe szerokoformatowe rozwiązanie do automatyzacji workflow na targach FESPA 2022Poprzedni artykuł 

Enfocus, lider w kontroli jakości plików PDF, zaawansowanej edycji plików PDF i automatyzacji workflow w branży graficznej, zaprezentuje na targach FESPA 2022 swój nowy pakiet automatyzacji workflow dla sektora druku wielkoformatowego.

Nowy pakiet „Invest small, print big” obejmuje wiodące w branży oprogramowanie do automatyzacji firmy Switch, które firma Enfocus dodatkowo dostosowała do integracji z istniejącymi workflow w sektorze wielkoformatowym. W rezultacie, jak twierdzi firma, zapewnia istotne korzyści w postaci wartości dodanej dla klientów marki i drukarek dzięki wprowadzaniu do pracy, inteligentnym przeglądom wstępnym, zatwierdzaniu klientów i przygotowaniu produkcji.

Davy Verstaen, Switch Product Manager w Enfocus, skomentował: „W Enfocus rozumiemy wyjątkowe wyzwania branży druku wielkoformatowego i jak zawsze staramy się dostarczać rozwiązania programowe, które naprawdę zmieniają. partnerzy handlowi pomagający firmom z „automatyzacją" od ponad 25 lat poprzez ulepszanie procesów związanych z wdrażaniem zadań, inteligentnym preflightem, zatwierdzaniem klientów i przygotowaniem produkcyjnym miejsc pracy. Aby zapewnić naszym klientom nowy wymiar wsparcia, stworzyliśmy nowy, dostosowany pakiet że nie możemy się doczekać, aby zaprezentować się na targach FESPA 2022.“

Dostosowane rozwiązanie Switch to samodzielna platforma automatyzacji workflow, która łączy procesy MIS, proofing, e-commerce, web-to-print, wstępne sprawdzanie plików PDF, zatwierdzanie klientów i przygotowanie produkcji. Można go zintegrować ze źródłami wejściowymi i wyjściowymi, co umożliwia drukarzom tworzenie w pełni zautomatyzowanego procesu dla ich aplikacji i urządzeń do drukowania, aby zaoszczędzić czas i koszty, co ostatecznie zapewnia większą wartość w całym łańcuchu wartości.

Davy dodał: „Dostosowaliśmy nasze rozwiązanie do drukarek wielkoformatowych, aby zapewnić atrakcyjne finansowo, technicznie i operacyjnie rozwiązanie, które pozwala im konkurować, odnosić sukcesy i rozwijać się na ich rynku. Pakiet umożliwia drukarniom zwiększenie liczby ludzi, procesów i sprzętu wydajne i skuteczne, zwiększające rentowność i wzmacniające przewagę konkurencyjną.

„Usuwanie powtarzających się i ręcznych zadań oraz wizualizacja obciążenia wynika z workflow opartego na danych. Możliwość zbudowania rozwiązania, które łączy wszystko i pozostaje skalowalne, jest dokładnie tym, do czego został zaprojektowany przełącznik Enfocus Switch”.

Na podstawie informacji firmy Enfocus

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności