V-Shapes formalizuje strategiczne partnerstwo z New Quantum HoldingsPoprzedni artykuł 

Budynek New Quantum Holdings.
Budynek New Quantum Holdings.

V-Shapes, innowacyjny dostawca pionowo zintegrowanych produktów i usług w zakresie wygodnych, higienicznych i zrównoważonych opakowań jednodawkowych, ogłosił dziś, że sformalizował strategiczne partnerstwo z firmą New Quantum Holdings Pte Ltd (NQH) z siedzibą w Singapurze. w celu rozszerzenia swojej obecności w Azji, która wraz ze spółką zależną Sustainable Green Solutions Pte Ltd (SGSPL) będzie przedstawicielem marketingowym V-Shapes z biurami w Chinach, ASEAN, Korei Południowej i na Bliskim Wschodzie.

Firma oferuje działania o wartości dodanej poprzez zarządzanie łańcuchem dostaw i kładzie duży nacisk na zrównoważoną technologię, co czyni ją idealnym wyborem dla V-Shapes. SGSPL dołączy do dyrektora generalnego V-Shapes Christiana Burattini i dyrektora ds. rozwoju biznesu Jespera Gustavssona na stoisku AA17 podczas nadchodzącego wydarzenia ProPak Asia, zaplanowanego na 15-18 czerwca w BITEC Hall w Bangkoku. V-Shapes współpracował z NQH/SGSPL przy kilku projektach w ciągu ostatnich dwóch lat, z ogromnymi postępami.

„Cieszymy się, że możemy być formalnym partnerem strategicznym V-Shapes w Azji i na Bliskim Wschodzie, dołączając do nich w ProPak i pracując nad stworzeniem salonu wystawowego tutaj w Singapurze, aby nasi klienci mogli doświadczyć pierwszej na świecie innowacyjnej, zrównoważonej technologii pakowania V-Shapes, ” mówi Alan Yeap, CEO NQH/SGSPL. „Podczas wystawy zaprezentujemy uczestnikom wartość saszetek koncepcyjnych V-Shapes i 4R (Reduce, Return, Recycle, Reward) oraz zademonstrujemy sześciopasmową maszynę ALPHA, która umożliwia właścicielom marek opakowań, przetwórcom/wypełniaczom, rządom oraz organizacje pozarządowe i organizacje pozarządowe w celu realizacji pełnego procesu produkcyjnego unikalnych jednodawkowych saszetek V-Shapes pod jednym dachem, z kompaktowymi wymiarami i pełnokolorowym brandingiem, na żądanie i z zachowaniem najwyższej jakości w branży.”

„Spodziewamy się, że rozszerzenie naszej relacji z NQH/SGSPL będzie dla nas impulsem do dalszego rozwoju w Azji i na Bliskim Wschodzie, zapewniając klientom bardziej zlokalizowane wsparcie w krajach obsługiwanych przez NQH/SGSPL”, mówi Jesper Gustavsson, Business Development and Founding Partner w V-Shapes. „Zgodnie z naszym naciskiem na zrównoważony rozwój poprzez program 4R, podczas ProPak zaprezentujemy również nowy, wysokobarierowy materiał w 100% z polipropylenu, który został niedawno certyfikowany jako w pełni nadający się do recyklingu przez Interseroh. Materiały te, reNEW OX-100 i reNEW OX-500, zostały zaprojektowane przez V-Shapes i składają się z arkusza kopolimerów polipropylenowych z barierą o wysokiej wydajności. Są zaprojektowane tak, aby były wykrywane, sortowane i poddawane recyklingowi w strumieniu odpadów przemysłowych. Firma Interseroh umieściła te dwa produkty na najwyższym końcu skali pod względem przydatności do recyklingu mechanicznego i dostarczania produktów wtórnych”.

Gustavsson wyjaśnia, że typowe produkty barierowe również składają się z wielu warstw, ale składają się z wielu polimerów, które poważnie ograniczają ich zdolność do recyklingu lub całkowicie uniemożliwiają recykling. Dzięki temu nowemu materiałowi do strumienia recyklingu nie dodaje się polietylenu ani PET, co obniżyłoby jego zdolność do recyklingu, tak jak w przypadku innych materiałów barierowych, a jego konstrukcja z monopolimeru sprawia, że nadaje się do szerokiego recyklingu na całym świecie. Te nowe materiały tworzą saszetki o tym samym rozmiarze i wadze, co inne materiały w 100% polipropylenowe używane przez V-Shapes.

Na podstawie informacji firmy V-Shapes

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności