Zeus Packaging przejmuje Swanline Group i BoxMartPoprzedni artykuł 

Zeus Packaging, globalna firma zajmująca się rozwiązaniami opakowaniowymi, potwierdziła przejęcie Swanline Group i jej siostrzanej firmy BoxMart. Ten ekscytujący rozwój stanowi ogromną szansę dla wszystkich trzech stron, ponieważ każda firma świadczy usługi uzupełniające na wielu rynkach, umożliwiając rozwój i dzielenie się najlepszymi praktykami na całym świecie.

Dyrektor generalny Swanline, Nick Kirby, mówi: „Nie możemy się doczekać połączenia z firmą Zeus, ponieważ jako firma wyznają nam podobne wartości. Pasjonujemy się zrównoważonym rozwojem i jesteśmy dumni z naszego portfolio materiałów bez plastiku. Chcemy jasno powiedzieć wszystkim naszym interesariuszom i klientom, że nie będzie absolutnie żadnych zmian w sposobie, w jaki działamy tutaj w Swanline, że będzie to zwykły biznes”.

Dyrektor zarządzający BoxMart, Jo Offord, skomentował: „To ekscytujący moment dla BoxMart. Nasze kreatywne usługi pakowania na zamówienie i sklep internetowy z produktami do pakowania magazynowego doskonale współgrają z własną ofertą usług i produktów Zeus Packaging. Klienci nadal będą cieszyć się doskonałą obsługą klienta i nagradzanymi opakowaniami, z których jesteśmy znani, jednocześnie wiedząc, że jesteśmy częścią globalnego biznesu o kulturze odpowiadającej naszej”.

Zeus Packaging została założona w 1998 roku i jest jedną z największych firm opakowaniowych w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Produkują i dystrybuują szeroką gamę produktów opakowaniowych i drobiazgów do wielu branż, sprzedawców detalicznych i marek domowych.

Swanline jest wiodącym w Wielkiej Brytanii wyłącznie dostawcą materiałów papierowych, usług drukowania i konwersji dla sektorów opakowań i punktów sprzedaży i będzie nim nadal. Współpraca z Zeus Packaging zapewni nowe możliwości zarówno Swanline Group, jak i BoxMart oraz wzmocni ich pozycję na rynku.

BoxMart to wielokrotnie nagradzany dostawca opakowań, oferujący gotowe opakowania pocztowe, prezentowe i upominkowe za pośrednictwem swojego odnoszącego sukcesy sklepu internetowego oraz oferującego drukowane i w pełni zindywidualizowane opakowania za pośrednictwem oferty Tailored Packaging Services. Ich liczne nagrody obejmują wyróżnienia przyznane przez UK Packaging Awards i World Packaging Organisation.

Na podstawie informacji Swanline Group

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności