ACTEGA wprowadzi nowe produkty i zaprezentuje szeroką gamę rozwiązań na Labelexpo AmericasPoprzedni artykuł 

ACTEGA, producent specjalistycznych powłok, tuszy, klejów i mas uszczelniających dla przemysłu drukarskiego i opakowaniowego, wprowadzi na Labelexpo Americas 2022 (hala A) swoją najnowszą gamę wysokiej jakości farb i lakierów poprawiających jakość produktu , stoisko 711). Zaprezentowane rozwiązania będą obejmować zupełnie nową linię atramentów, a także niektóre z najbardziej innowacyjnych atramentów i powłok firmy dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego.

Do najważniejszych aplikacji na wystawie należą inspirujące etykiety i woreczki z wąską folią prezentujące atramenty i powłoki fleksograficzne LED-UV firmy ACTEGA oraz wodne. Uwagę zwiedzających z pewnością przyciągną również próbki powłok dotykowych i wizualnych na rękawy termokurczliwe. Powłoki te są nakładane na zewnętrznej stronie rękawa termokurczliwego, aby zapewnić dodatkowy efekt na półce, a także uzyskać różnorodne, wartościowe efekty, takie jak miękki w dotyku, matowy i wypukły obraz. Zaprezentowane zostaną również specjalne powłoki LED-UV dla wewnętrznej części rękawów, a eksperci z zespołu ACTEGA będą pod ręką, aby wyjaśnić liczne korzyści funkcjonalne wynikające z zastosowania tych powłok.

Dr Thomas Sawitowski, starszy wiceprezes ds. opakowań giętkich, ACTEGA komentuje: „Ponieważ innowacyjność i zrównoważony rozwój są kluczowymi filarami naszej działalności i skupieniem się na Labelexpo, szeroka gama prezentowanych produktów z pewnością znajdzie coś dla wszystkich odwiedzających. Niezależnie od tego, czy szukasz nowej oferty, która przyciągnie klientów, sposobu na poprawę wiarygodności swojej firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju, czy też sposobu na poszerzenie portfolio o nowe rynki, kompleksowa oferta produktów ACTEGA w połączeniu z wiedzą branżową i wsparciem, jakie nasz zespół zapewnia klientom, zapewni pomóc Ci osiągnąć Twoje przyszłe cele.”

Na stoisku ACTEGA będą dostępne najnowsze informacje, próbki i wiadomości dotyczące pionierskich rozwiązań firmy ACTEGA w zakresie zrównoważonej dekoracji etykiet, w tym Signite™ i ECOLEAF.

Innowacyjne rozwiązanie dekoracyjne Signite firmy ACTEGA umożliwia markom i przetwórcom znaczne zmniejszenie ilości odpadów, zapewniając jednocześnie większą elastyczność projektowania oraz możliwości recyklingu i ponownego wykorzystania. Korzyści te są wynikiem wyjątkowych właściwości dekoracji Signite, które zostały opracowane z wyraźnym naciskiem na poprawę zrównoważonego rozwoju przy jednoczesnym zachowaniu wydajności zapewnianej przez komercyjne prasy i procesy druku wąsko-wstęgowego. Więcej informacji na temat dekoracji Signite i osprzętu do aplikatora dekoracji można znaleźć na stronie www.simplysignite.com.

ECOLEAF zostanie zaprezentowany na żywo w prasie z AB Graphic w hali D, stoisko #3223. Prezentując wiele możliwości i korzyści możliwych dzięki temu przełomowemu, zrównoważonemu rozwiązaniu metalizacji, ACTEGA dąży do pobudzenia rynku wprowadzenia ECOLEAF w USA przewidywanego w 2023 roku. Ci, którzy chcą usłyszeć więcej z pierwszej ręki, powinni zarejestrować się w Paolo Grasso (Dyrektor Sprzedaży ECOLEAF ) masterclass pt. Studium przypadku ozdobników cyfrowych: ECOLEAF w środę 14 września w godz. 11.40 – 12.10 CDT.

Odwiedzający mogą zaplanować spotkanie z dowolnym zespołem ACTEGA przed pokazem, klikając tutaj: Zaplanuj wizytę lub po prostu wpadnij na stoisko w dowolnym momencie. Więcej informacji na temat szerokiej gamy produktów ACTEGA dla rynku etykiet i opakowań można znaleźć na stronie https://www.actega.com/us/en/.

Uwagi dla redaktorów: ACTEGA zorganizuje konferencję prasową na Labelexpo Americas w dniu 14 września (16.30-17.00 CDT), do której zapraszamy. Jeśli chcesz wziąć udział lub poprosić o spotkanie 121 z rzecznikiem prasowym ACTEGA, wyślij e-mail na adres actega@bespoke.co.uk.

Na podstawie informacji firmy ACTEGA

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności