XSYS przedstawi wyjątkową propozycję na Labelexpo Americas 2022Poprzedni artykuł 

XSYS ma przyjemność ogłosić swój udział w Labelexpo Americas w dniach 13-15 września 2022 r., gdy targi przygotowują się do powitalnego powrotu do Centrum Kongresowego Donalda E. Stephensa w Chicago. Pojawiając się na stoisku 929, hala A, we współpracy z naszym północnoamerykańskim partnerem dystrybucyjnym Anderson & Vreeland, XSYS będzie prezentował swoje najnowsze innowacje w produkcji fleksodruku .

„Na Labelexpo będziemy koncentrować się na tym, jak nasze najlepsze w swojej klasie rozwiązania mogą pozwolić konwerterom być genialnym, dostarczać klientom i pozostać konkurencyjnymi w tych trudnych czasach” – powiedział Dan Rosen, dyrektor sprzedaży National Accounts, North Ameryka. „To będzie absolutnie fantastyczne ponowne spotkanie z branżą na pokazie, który jest jednym z tych kluczowych wydarzeń, na które wszyscy czekamy. Osobiście zawsze wychodzę z dużą energią po interakcji twarzą w twarz z naszymi klientami i wiem, że reszta zespołu czuje to samo”.

System obróbki termicznej nyloflex ® Xpress zajmie centralne miejsce na stoisku, aby zademonstrować, w jaki sposób producenci płyt mogą osiągnąć lepszą i bardziej spójną jakość, szybszą produkcję i łatwiejszą obsługę płyt fleksograficznych . Ponieważ płyty są gotowe w mniej niż godzinę, system może pomóc w skróceniu przestojów prasy, aby spełnić wymagania właścicieli marek dotyczące skrócenia czasu wprowadzania na rynek. Płyty termiczne zapewniają również znaczne korzyści w zakresie zrównoważonego rozwoju; na przykład nyloflex ® Xpress radykalnie obniża zużycie energii, redukując koszty nawet o 94% w porównaniu z przetwarzaniem rozpuszczalnikiem.

XSYS jest jedynym dostawcą, który produkuje wszystkie swoje płyty, wywoływarki i procesory, a także tuleje i adaptery we własnym zakresie, dając firmie pełną kontrolę nad całym procesem produkcyjnym oraz możliwość świadczenia bardziej spójnego serwisu i wsparcia. Jako numer 1 lub 2 w większości obsługiwanego przez siebie segmentu, XSYS posiada najszersze portfolio produktów i marek, które obejmuje płyty i urządzenia termiczne nyloflex ® i nyloflex ® Xpress, płyty i urządzenia typograficzne nyloprint ®, rozpuszczalnik do wypłukiwania nylosolv ®, rotec ® tuleje i adaptery, ThermoFlexX Naświetlarki TfxX , urządzenia do obróbki płyt ThermoFlexX Catena oraz rozwiązania do przesiewania powierzchni Woodpecker.

Przed pokazem zespół północnoamerykański opowiedział o swoim zaangażowaniu w branżę etykiet i opakowań oraz o tym, jak oddzielenie od Flint Group zaostrzyło jego koncentrację. „Jako XSYS jesteśmy silniejszą i bardziej skoncentrowaną jednostką, która może szybko reagować na potrzeby naszych klientów i wszelkie zmiany na rynku”, powiedział dyrektor zarządzający płyt, Eric Gibbs. „Możemy również zagwarantować, że nasze płyty i sprzęt będą działać bezproblemowo podczas całego procesu przygotowania do druku oraz w drukarni, ponieważ projektujemy, konstruujemy i produkujemy wszystkie nasze własne płyty, tuleje, adaptery i sprzęt do produkcji płyt. To wyjątkowa oferta na rynku, z której nasi klienci ogromnie korzystają.”

Odwiedzający mogą znaleźć XSYS na stoisku 929 w hali A.

Na podstawie informacji firmy XSYS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności