Asahi Photoproducts ogłasza udział w Proflex w StuttgarciePoprzedni artykuł 

Biała księga będzie dostępna w Asahi Photoproducts podczas Proflex lub można ją pobrać
Biała księga będzie dostępna w Asahi Photoproducts podczas Proflex lub można ją pobrać

Asahi Photoproducts, pionier w rozwoju fleksograficznych płyt fotopolimerowych, poinformował dziś, że będzie obecny na Proflex , ważnej konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie Druku Fleksograficznego DFTA.

Wydarzenie składa się z półtora dnia informacyjnych przemówień i dyskusji panelowych skupionych na kluczowych kwestiach i trendach będących wyzwaniem dla dzisiejszej branży fleksograficznej, połączonych z wystawą stołową. Firma zaprezentuje swoje płyty fleksograficzne AWP™-DEW CleanPrint, które są mocno opuszczone droga do osiągnięcia neutralności węglowej. Podczas wydarzenia Asahi przedstawi również swojego najnowszego kierownika ds. sprzedaży międzynarodowej, Daniela Illmera, który jest odpowiedzialny za Europę Wschodnią i DACH.

Nie są wymagane rozpuszczalniki

Zmywalne wodą płyty fleksograficzne Asahi AWP™ CleanPrint są przetwarzane bez rozpuszczalników na bazie LZO, zużywają mniej energii w procesie produkcyjnym i zapewniają szybszy czas prasowania niż płyty na bazie rozpuszczalników LZO. Technologia fleksograficznych płyt fotopolimerowych Asahi CleanPrint zmywalnych wodą, która zapewnia wysoką jakość druku, jest wynikiem opracowanej przez nią chemii fotopolimerowej. Technologia mycia wodą charakteryzuje się również niską energią powierzchniową płyty, co skutkuje mniejszą liczbą przestojów prasy podczas czyszczenia płyty, co znacznie poprawia wydajność prasy drukarskiej i zmniejsza ilość odpadów z prasy. Wszystkie te elementy sprawiają, że są to najbardziej zrównoważone płyty fleksograficzne w branży. Dodatkowo AWP ™ -DEW Płyty CleanPrint zapewniają wyjątkowo wysoką jakość druku dzięki precyzyjnemu pasowaniu i zdolności do zapewnienia idealnej równowagi między światłami a bryłami.

„Z niecierpliwością czekamy na udział w Proflex 2022” – powiedział Daniel Illmer, kierownik ds. sprzedaży międzynarodowej Asahi Photoproducts – „i rozmawianie z uczestnikami o znaczeniu zrównoważonego rozwoju dla branży. Zaoferujemy również białą księgę, która omawia neutralność węglową”.

Na podstawie informacji firmy Asahi Photoproducts

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności