ABB uruchamia pierwszy w branży portal biznesowy dotyczący aparatury celulozowo-papierniczejPoprzedni artykuł 

ABB wprowadza na rynek pierwsze w branży rozwiązanie w postaci rozszerzenia istniejącego portalu myABB dostosowanego do potrzeb L&W. Wykorzystując to, co najlepsze z obecnego narzędzia i synchronizując je z zainstalowaną bazą L&W klientów, myABB for L&W pomoże walcowniom zarządzać wymaganiami dotyczącymi konserwacji, kalibracji i cyklu życia urządzeń laboratoryjnych ABB.
myABB for L&W zapewnia całodobowy dostęp do ekspertów ABB za pośrednictwem samoobsługowego narzędzia internetowego, które zapewnia w czasie rzeczywistym, 360-stopniowy widok całej szczegółowej dokumentacji i interakcji z laboratorium w zakresie zarządzania serwisem i cyklem życia zainstalowanego L&W baza. Dostęp do tego uzyskuje się za pośrednictwem łatwego w użyciu, konfigurowalnego interfejsu, który zapewnia również widoczność innych urządzeń ABB na większej zainstalowanej bazie walcowni, takich jak system sterowania.

Zaprojektowany z myślą o zwiększeniu produktywności i wydajności, myABB for L&W pozwoli zaoszczędzić czas walcowni podczas wyszukiwania dokumentacji i historii konserwacji i serwisu, jednocześnie pomagając zrównoważyć potencjalne problemy, takie jak brak zasobów pracowników lub braki w umiejętnościach. Zapewnia to, że technicy laboratoryjni zawsze mają aktualne informacje na temat wszystkiego, co dotyczy całej bazy zainstalowanych materiałów i materiałów, w tym zmian w cyklu życia, części zamiennych, umów serwisowych, raportów kalibracji i przypadków pomocy technicznej. Zespoły młynów otrzymują powiadomienia o nadchodzących niezbędnych usługach oraz wszelkich częściach zamiennych lub zmianach wymaganych dla zainstalowanej bazy, co z kolei zmniejsza liczbę awarii i przestojów.

„myABB for L&W będzie zawierać najnowsze informacje i dokumentację dla zainstalowanej bazy L&W, w postaci dostępnej 24/7, internetowej bazy danych zawierającej specyficzne dla klienta treści dotyczące sprzętu laboratoryjnego, których nie można znaleźć nigdzie indziej w branży”, powiedział Per Sandstrom, Product Line Manager ds. pomiarów laboratoryjnych i testowych dla pulpy i papieru ABB. „myABB otwiera drzwi do podróży po usługach cyfrowych, wykorzystując dane i technologię, aby lepiej zrozumieć, jak dobrze funkcjonuje sprzęt laboratoryjny. Z dumą pomagamy naszym klientom z branży celulozowo-papierniczej w łatwiejszym zarządzaniu ich bazą instalacji L&W oraz zapewniamy najdłuższy cykl życia i najbardziej efektywne zarządzanie usługami”. myABB for L&W można zakupić w ramach umowy serwisowej ABB Pulp and Paper Care i jest ona dostępna w dwóch różnych opcjach.

Na podstawie informacji firmy ABB

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności