Xeikon mianuje Jensa Henrika Osmundsena szefem sprzedaży IDERAPoprzedni artykuł 

Jens Henrik
Jens Henrik

Xeikon ogłosił nominację Jensa Henrika Osmundsena jako Head of Corrugated Sales w regionie EMEA, nowa rola, która została utworzona, aby przyspieszyć cyfrową transformację sektora tektury falistej z Xeikon IDERA. Jego zadaniem będzie budowanie i wzmacnianie strategii wejścia na rynek oraz maksymalizacja możliwości dla klientów, którzy chcą skorzystać z nowej, jednoprzebiegowej, wodnej technologii cyfrowego druku atramentowego firmy Xeikon na tekturze falistej.

IDERA została zbudowana poprzez połączenie doświadczenia firmy Xeikon w zakresie transformacji cyfrowej z know-how firmy Flint Group w zakresie tektury falistej, aby zapewnić nową technologię druku atramentowego po druku, która oferuje wszystkie zalety technologii cyfrowej, od krótszego czasu produkcji, krótszych nakładów i możliwości drukowania na żądanie po pełną elastyczność w projektowaniu i znaczących oszczędnościach w odpadach. Drukowanie przy użyciu atramentów na bazie wody sprawia, że IDERA jest zgodna z deklaracjami zrównoważonego rozwoju złożonymi przez właścicieli marek na całym świecie.

„Rynek tektury falistej dojrzał do cyfrowej transformacji i jestem bardzo podekscytowany przyjęciem tej nowej roli, ponieważ dzięki platformie IDERA istnieje fantastyczna okazja, aby przełożyć sukces Xeikon z innych segmentów rynku na segment tektury falistej” – powiedział Osmundsen. „Jesteśmy w punkcie krytycznym, w którym technologia cyfrowa może zacząć odgrywać bardzo ważną rolę w tekturze falistej i wierzę, że mogę wnieść duży wkład w to, aby Xeikon stał się głównym graczem w cyfrowej transformacji tego segmentu, opierając się na moim zapleczu technicznym w zakresie drukowania, moim doświadczenie na rynku i zrozumienie zróżnicowanych potrzeb klientów, które łączą się z możliwościami Xeikon, mam nadzieję, że będzie to bardzo mocny koktajl.”

„Flint Group i Xeikon wspólnie dysponują całą wiedzą, jak wprowadzić produkcję cyfrową na rynek tektury falistej. „Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy powitać Jensa Henrika, który dołącza, gdy przygotowujemy się do zwiększenia skali wdrażania IDERA, nowej platformy rozwiązań cyfrowych, opracowanej w celu ułatwienia, dostosowania i zrównoważenia produkcji wysokiej jakości opakowań z tektury falistej” – powiedział Daniel Velema, wiceprezes Xeikon Prezes ds. usług z tektury falistej i rozwiązań. „Jens Henrik będzie kierował działaniami sprzedażowymi w regionie EMEA. Jestem pewien, że nasi klienci odniosą ogromne korzyści z jego głębokiej wiedzy i doskonałego zrozumienia wdrażania nowych technologii w zakresie opakowań”.

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności