Printing Expo Online otwiera drugi salon XeikonPoprzedni artykuł 

Po sukcesie swojego salonu Wall Deco firma Xeikon otworzyła dodatkowy salon dla sztuk graficznych, w którym znajdują się trzy drukarki: SX30000, CX500 i SX20000, a także prezentacja przepływu pracy Xeikon X-800 oraz rozwiązania i usługi Xeikon (XSS).

Dimitri Van Gaever, dyrektor segmentu rynku Xeikon ds. grafiki, powiedział: „Ponowna praca z zespołem na Printing Expo Online przy produkcji tego showroomu Graphic Arts była wspaniała. Firma Xeikon była pod wrażeniem ciągłego marketingu i promocji salonu Wall Deco, który otworzyliśmy z nimi ponad rok temu, i sensowne było dodanie kolejnego atutu, aby pokazać odwiedzającym PSP nowe i sprawdzone opcje firmy Xeikon dla sektora reklamy cyfrowej i książki segment produkcji. “

SX20000 to najnowszy dodatek do rodziny pras dwustronnych Xeikon, zbudowany na przełomowej platformie SIRIUS i zapewniający szereg wyjątkowych korzyści oraz wszechstronny produkt w zakresie wysokiej jakości druku cyfrowego.

SX20000 to druga maszyna do druku dwustronnego na rynku, oparta na technologii suchego tonera SIRIUS firmy Xeikon. Stanowi doskonałą propozycję wartości dla drukarzy poszukujących ekonomicznej maszyny, która zapewni im doskonałą jakość obrazu, doskonałe pasowanie od przodu do tyłu i wyjątkową kontrolę jakości kolorów. Dzięki dużej elastyczności zastosowań ta wszechstronna maszyna jest odpowiednia dla drukarzy specjalizujących się w wysokiej jakości książkach i przesyłkach reklamowych, oznakowaniach w handlu detalicznym, drukach zabezpieczających i ogólnych zastosowaniach związanych z drukiem komercyjnym.

SX30000 jest nowym punktem odniesienia dla aplikacji graficznych i jest nową, przełomową maszyną, ponownie zbudowaną w oparciu o rewolucyjną technologię SIRIUS firmy Xeikon. Została zaprojektowana jako podstawa dochodowej firmy poligraficznej, zapewniająca szereg wyjątkowych korzyści.

„Wraz z modelem SX30000 firma Xeikon jest przede wszystkim ukierunkowana na aplikacje o wysokiej wartości, zwykle charakteryzujące się dużą zawartością kolorów na papierze wysokiej jakości w połączeniu z najwyższymi wymaganiami jakościowymi. „Może to dotyczyć segmentu druku książek lub wysokiej jakości bezpośredniej poczty, ale ze względu na wszechstronność technologii może to być również w przypadku materiałów do sprzedaży detalicznej i oznakowań, druku zabezpieczającego i innych ogólnych druków komercyjnych. Co więcej, przyglądamy się klientom, którzy potrzebują wyższej wydajności w połączeniu z niższymi kosztami eksploatacji i atrakcyjnym ogólnym całkowitym kosztem posiadania”, powiedział Dimitri.

Wyświetlacz cyfrowy Xeikon CX500 obejmuje szeroki zakres zastosowań (etykiety, kartony, kubki papierowe, dekoracje ścienne...) w konfiguracji z roli na rolę lub z roli na arkusz. Jakość druku odpowiada offsetowi i flekso, a tonery są bezwonne i odporne na światło słoneczne, wodę i migrację (bezpieczne dla żywności). To rozwiązanie jest połączone z chmurą i posiada zarówno interfejs człowiek-maszyna, jak i maszyna-maszyna. Zaawansowany przepływ pracy przygotuje Cię do druku cyfrowego, w tym do unikalnych zastosowań cyfrowych, takich jak drukowanie zmiennych danych w pełnym kolorze.

Pokazano również rozwiązanie X-800 Workflow firmy Xeikon. Najnowsza generacja Xeikon X-800 Digital Front-End jest wynikiem ciągłych ulepszeń i innowacji, opartych na bezpośrednich opiniach najbardziej wymagających klientów Xeikon. Dzięki X-800 możesz akceptować różne formaty plików i radzić sobie z wymagającymi zadaniami drukowania zmiennych danych przy znamionowej prędkości obrotowej silnika. X-800 jest oparty na otwartych standardach i jest intuicyjny w obsłudze, umożliwiając wdrożenie elastycznego i w pełni zautomatyzowanego przepływu pracy w dowolnym środowisku produkcyjnym. Ponieważ jest to maszyna modułowa, bezproblemowo integruje się z istniejącym sprzętem, a jej skalowalność pozwala na wysokiej klasy produkcję zmiennych danych.

Rozwiązania Xeikon Solutions & Services (XSS) oraz Xeikon Performance Services. Usługi Xeikon Color Services zostały stworzone, aby zoptymalizować cyfrowe rozwiązania kolorystyczne i wyróżniać się w produkcji i reprodukcji kolorów, ale ostatecznie zarządzanie kolorami przekłada się na większą wartość dla Twojej produkcji. Xeikon Performance Services to zestaw narzędzi i usług do zbierania danych z drukarek Xeikon, ale także innych danych z hali produkcyjnej.

Wayne Becket, dyrektor ds. wydarzeń w Printing Expo Online, powiedział: „Wspaniale jest widzieć, jak Xeikon zwiększa swoją obecność na Printing Expo Online. Cała firma zdaje się rozumieć korzyści płynące z naszej globalnej platformy marketingu cyfrowego, a ich salon wystawowy Wall Deco jest szeroko wykorzystywany przez ich zespoły sprzedaży na całym świecie, aby pokazać zalety korzystania z ich silników drukujących. Dodanie salonu graficznego/komercyjnego da firmie Xeikon jeszcze więcej możliwości wspierać ich wydarzenia na żywo i zwiększać globalną sprzedaż poprzez wirtualną działalność.“

Na podstawie informacji firmy Printing Expo Online

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności