Paul Michael Franklin dołącza do Scodix, gdy firma rozbudowuje infrastrukturę sprzedażyPoprzedni artykuł 

Paul Michael Franklin dołącza do Scodix jako Country Manager na Wielką Brytanię i Irlandię, a także regiony skandynawskie
Paul Michael Franklin dołącza do Scodix jako Country Manager na Wielką Brytanię i Irlandię, a także regiony skandynawskie

Scodix, wiodący dostawca cyfrowych rozwiązań do ozdabiania dla branży poligraficznej, ogłasza powołanie Paula Michaela Franklina na stanowisko Country Managera na Wielką Brytanię i Irlandię, a także regiony skandynawskie. Ta nominacja odzwierciedla rozwój firmy Scodix w całej Europie i jej silne zaangażowanie w zapewnianie wzorowej jakości jego zespoły zarządzające.

Franklin przybywa do Scodix z bogatym doświadczeniem w branży, w tym z wcześniejszymi stanowiskami kierowniczymi. Pasja, koncentracja na kliencie i motywacja to kluczowe wartości, według których Paul się mierzy. Dzięki 35-letniemu doświadczeniu jego znajomość regionu i relacje z firmami poligraficznymi i opakowaniowymi nie mają sobie równych.

„Zobowiązuję się do wspierania kultury innowacji w branży poprzez moją nową i ekscytującą rolę” — komentuje Franklin. „Scodix to firma myśląca przyszłościowo, oferująca najwyższej jakości produkty i wsparcie, a naszym celem jest po prostu dostarczanie najlepszych ekonomicznych upiększeń do każdego sektora biznesu, w jakim możemy”.

Scodix oferuje swoim klientom możliwości rozwoju, poszerzając portfolio produktów o przyciągającą wzrok jakość. Z ponad 400 instalacjami na całym świecie, Scodix jest światowym liderem w dziedzinie cyfrowych maszyn do ozdabiania druku, dostarczając ekonomiczne, produktywne i zrównoważone zdobienia na całym świecie.

„Nominacja Paula jest przykładem ekspansji Scodix w ciągu ostatniego roku oraz naszej gwarancji najwyższych standardów jakości i troski o klientów” — mówi Mark Nixon, wiceprezes Scodix ds. globalnej sprzedaży i marketingu. „Scodix jest bardzo dumny z tego, że oferuje tak szeroką gamę systemów ulepszeń i maszyn, zaspokajając potrzeby przemysłu poligraficznego i opakowaniowego dzięki naszym najnowocześniejszym ulepszeniom. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Paul dołączył do zespołu Scodix; jego doświadczenie w tej branży wypchnie Scodix na nowe wyżyny i rozwinie naszą działalność w tych regionach”.

Na podstawie informacji firmy Scodix

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności