Keypoint Intelligence prognozuje rynek druku wielkoformatowego na lata 2021-2026Poprzedni artykuł 

Keypoint Intelligence ogłasza dostępność prognozy rynku druku wielkoformatowego: 2021-2026. Raport ocenia i przewiduje trendy, automatyzację, zyski i nie tylko na rynku wielkoformatowym.

Zrównoważony rozwój środowiska jest czynnikiem wpływającym na ewolucję rynku wielkoformatowego. Popyt na zrównoważony rozwój stale rośnie, a wysiłki zmierzające do rozwiązania tego problemu obejmują stosowanie materiałów innych niż PCW, redukcję agresywnych chemikaliów w tuszu oraz redukcję błędów i odpadów. Czasy realizacji skracają się, co prowadzi do wzrostu automatyzacji procesu web-to-print i przepływu pracy.

„Chociaż nie oczekuje się, że PSP staną się w 100% zautomatyzowane, wykorzystanie systemów web-to-print, cyfrowych MIS i oprogramowania do śledzenia produkcji nadal rośnie, ponieważ dostawcy usług drukowania (PSP) muszą wytwarzać więcej produktów przy mniejszych zasobach w wyniku zwiększone oczekiwania nabywców druku” — wyjaśnia Eric Zimmerman, główny analityk Keypoint Intelligence.

Rozmieszczenie jednostek w 2021 r. było prawie o 1000 jednostek wyższe niż jednostek przed pandemią w 2019 r. Technologia atramentów stale zmierza w kierunku żywicy/lateksu i utwardzania promieniami UV, co pozwala na natychmiastową aplikację w celu zaspokojenia zapotrzebowania na szybszy czas realizacji. Ogólnie rzecz biorąc, rynek nadal rośnie w obliczu wyzwań gospodarczych.

Raport prognozy rynku druku wielkoformatowego można kupić osobno lub w ramach subskrypcji innych badań dostarczanych przez usługę doradczą Keypoint Intelligence w zakresie druku wielkoformatowego.

Aby uzyskać więcej informacji na temat raportu, kliknij tutaj.

Na podstawie informacji Keypoint Intelligence

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności