Spółka JANMAR CENTRUM z Trzcinicy zmieniła nazwę na GATNER PackagingPoprzedni artykuł 

GATNER Packaging, siedziba w Trzcinicy
GATNER Packaging, siedziba w Trzcinicy

Z dniem 1 grudnia 2022 roku JANMAR CENTRUM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. zmieniła nazwę na GATNER Packaging spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

W tym roku mija 22 lat dynamicznego rozwoju firmy, jako producenta opakowań z tektury falistej. Pomimo istotnych zmian w makro-otoczeniu, związanych z obecną sytuacją gospodarczą i geopolityczną, GATNER Packaging nieustannie stawia na rozwój i dostosowuje swoją ofertę do wymagań rynkowych.

Kończący się rok, to kolejny kamień milowy w historii firmy. Rozpoczęty w 2021 roku proces inwestycyjny dobiega końca. W grudniu bieżącego roku zostanie oddana druga fabryka w Strykowie. Uruchomienie produkcji opakowań w centrum Polski pozwoli poszerzyć ofertę produktową, poprawi elastyczność w obsłudze oraz zwiększy bezpieczeństwo dostaw.

„Nowe otwarcie” to nie tylko inwestycje w park maszynowy, ale również troska o jeszcze lepszą rozpoznawalność polskiej, rodzinnej marki opakowaniowej i stąd decyzja o zmianie nazwy na GATNER Packaging spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Rebranding stanowi ważny element w strategii rozwoju firmy w zakresie zwiększania sprzedaży opakowań z tektury falistej tak w kraju, jak i za granicą.

Przedsiębiorstwo informuje, że: adres siedziby GATNER Packaging, numer NIP, numer REGON, numer KRS, numery telefonów, numery kont bankowych – pozostają BEZ ZMIAN.

GATNER Packaging to lider wśród producentów opakowań z tektury falistej. Posiada jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie, produkujący opakowania dla wielu branż: spożywczej, meblowej, motoryzacyjnej, chemicznej, odzieżowej, elektronicznej, itp.

Klientami przedsiębiorstwa są firmy z Polski i Europy, małe i bardzo duże, które zyskały w GATNER Packaging solidnego partnera do współpracy.

GATNER Packaging produkuje opakowania bez nadruku, z nadrukiem standardowym oraz nadrukiem FLEKSO HD.

Posiada również własną firmę transportową, która realizuje dostawy wyprodukowanych opakowań prosto do klienta.

Źródło: GATNER Packaging, www.gatnerpackaging.pl, Trzcinica

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności