Nancy Byrne dołącza do Keypoint Intelligence jako wiceprezes ds. marketinguPoprzedni artykuł 

Fot. LinkedIn
Fot. LinkedIn

Keypoint Intelligence ma przyjemność ogłosić, że Nancy Byrne dołączyła do firmy jako wiceprezes ds. marketingu. Na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za komunikację marketingową Keypoint Intelligence, w tym budowanie marki, poszerzanie obecności w digitalu oraz opracowywanie programów zwiększających efektywność marketingu.

Nancy wnosi ponad 20 lat doświadczenia w zintegrowanym marketingu i komunikacji w różnych firmach, od start-upów na wczesnym etapie po duże globalne marki. Przed dołączeniem do Keypoint Intelligence pracowała w AMCS jako Global Head of Communications, gdzie koncentrowała się na budowaniu globalnej marki poprzez kluczowe inicjatywy komunikacyjne, takie jak PR, relacje z mediami, media społecznościowe i reklama.

„To przyjemność powitać Nancy w zespole Keypoint Intelligence” — skomentował Anthony Sci, prezes i dyrektor generalny. „Rozległe doświadczenie Nancy w marketingu i komunikacji sprawia, że jest cennym atutem w podniesieniu naszej pozycji i opracowaniu globalnej strategii marketingowej dla wszystkich naszych produktów i usług”.

„Cieszę się, że mogę dołączyć do grupy utalentowanych pracowników Keypoint Intelligence” — powiedział Byrne. „Nie mogę się doczekać wykorzystania mojej wiedzy, relacji i doświadczenia, aby pomóc wzmocnić pozycję rynkową Keypoint Intelligence i osiągnąć pożądane cele biznesowe”.

Więcej informacji o Nancy Byrne można znaleźć na stronie: linkedin.com/in/nancyjbyrne

Na podstawie informacji firmy Keypoint Intelligence

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności