Benelux Online Print Event po raz pierwszy w HolandiiPoprzedni artykuł 

VIGC po raz kolejny prezentuje ekscytujący program dotyczący e-commerce dla branży poligraficznej w ramach wydarzenia BOPE (Benelux Online Print Event powered by Four Pees). Piąta edycja imprezy odbędzie się 15 marca i po raz pierwszy w swojej historii odbędzie się tuż za belgijską granicą, w miejscu wydarzenia Next Level w Easyfairs Gorinchem w Holandii.

BOPE, obecnie uznane wydarzenie w branży druku online w krajach Beneluksu, oferuje platformę dla wszystkich zaangażowanych w druk online. To miejsce spotkań, w którym gromadzone są informacje na tematy takie jak personalizacja, transformacja cyfrowa, e-commerce i web-to-print dla firm produkcyjnych, dostawców i sektora edukacyjnego.

W tegorocznej edycji międzynarodowi eksperci podzielą się swoimi spostrzeżeniami poprzez inspirujące analizy branżowe i studia przypadków:

  • Bernd Zipper (DE), dyrektor generalny Zipcon

Status Quo: druk online

  • Tom Peire (BE), dyrektor generalny Four Pees

Połączona automatyka

  • Richard Askam (Wielka Brytania), prelegent TEDx. Złącze. Nadawca. Trener

Spersonalizowane książeczki dla dzieci i ich internetowa rewolucja

  • Roland Keppler (DE), dyrektor generalny Onlineprinters

Możliwości w europejskim środowisku poligraficznym

  • Martijn Eier (Holandia), CEO i współzałożyciel Cloudprinter.com

Praktyczna i płynna strona wchodzenia w ekonomię platform

  • Ed Sander (Holandia), chiński analityk ds. technologii cyfrowych

Handel elektroniczny w Chinach

BOPE to coroczne spotkanie dla każdego, kto zintegrował druk online ze swoim modelem biznesowym lub zamierza to zrobić. Wśród 140 uczestników edycji BOPE 2022 byli europejscy właściciele firm, dyrektorzy generalni, dyrektorzy operacyjni i kierownicy działów.

W tym roku VIGC chce zorganizować wydarzenie w nowej lokalizacji, a także połączyć BOPE z wizytą w Sign & Print Expo. Dzięki tej unikalnej koncepcji networking i transfer wiedzy na temat druku online zostaną połączone z wizytą na wystawie.

Po BOPE będzie można również odpocząć w belgijskiej Beer Café, która będzie otwarta podczas wydarzenia networkingowego. Degustację belgijskiego piwa poprowadzą profesjonalni piwni sommelierzy.

Ci, którzy chcą beztrosko podróżować do BOPE, mogą skorzystać z komunikacji autobusowej VIGC. Ta usługa może być dodana jako opcja w bilecie wstępu i obejmuje śniadanie. Oferujemy następujące trasy: Gandawa-Antwerpia-Gorinchem i Leuven-Mechelen-Antwerpia-Gorinchem.

Jos Steutelings, dyrektor zarządzający VIGC, jest już bardzo entuzjastycznie nastawiony: „Od jakiegoś czasu bawiliśmy się pomysłem rozszerzenia BOPE na Holandię i cieszymy się, że w 2023 r. wreszcie przekroczymy granicę. To doskonały sposób na odwołanie się do szerszej publiczności. Ponadto chcemy jak najlepiej wykorzystać ten dzień, odwiedzając targi Sign & Print po wydarzeniu BOPE. Idealne połączenie, które zapewni uczestnikom dzień pełen wiedzy, informacji i, miejmy nadzieję, nowych spostrzeżeń, aby rok 2023 był kolejnym udanym rokiem w branży poligraficznej”.

Aby zobaczyć pełny program i zarezerwować bilet, odwiedź stronę: Benelux Online Print Event – #BOPE23 - VIGC

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności