Durst China na SINO-LABEL EXPO 2023Poprzedni artykuł 

Po trzech latach kampanii zapobiegania i kontroli pandemii w Chinach każdy krok wielu przedsiębiorstw jest niezwykle trudny. Kiedyś przełączaliśmy się między trybem online i offline, unosiliśmy się między pauzą a restartem. Na szczęście w końcu rozpoczęliśmy nową fazę historyczną. Dla Chin rok 2023 jest rokiem ponownego uruchomienia. Widzimy nadzieję i odzyskujemy pewność siebie, ale jest to pełne wyzwań.

Jak przebić się w nowym roku to problem, z którym każdy musi się zmierzyć. Dla producentów etykiet cyfryzacja jest właściwą odpowiedzią. Wraz z ciągłym wykorzystywaniem technologii druku cyfrowego, spadkiem kosztów produkcji i rosnącym zapotrzebowaniem na rynku na krótkie serie, coraz więcej producentów etykiet uważa, że cyfryzacja będzie trendem.

Jeśli zamierzasz przejść na technologię cyfrową, ale wciąż wahasz się przed wejściem do cyfrowego świata, zapraszamy do Guangzhou w dniach 2-4 marca. Na SINO-LABEL, pierwszej wystawie lokalnych marek w 2023 r., Durst China weźmie udział „Wszystko, czego potrzebujesz, to RSC” jako temat, z naszą najbardziej efektywną kosztowo platformą do cyfrowego druku etykiet UV - Tau RSC E i inteligentnymi rozwiązaniami programowymi zaprezentowanymi w hali 3.2 C01.

Platforma Durst Tau RSC, która jest szeroko rozpoznawalna na światowym rynku, wyznacza nowy standard w przemysłowym cyfrowym drukowaniu atramentowym etykiet UV.

Podczas wystawy eksperci z centrali Durst podzielą się udanymi doświadczeniami z rynków europejskich i amerykańskich, a zespół Durst China pokaże również, w jaki sposób zaawansowana technologia cyfrowego druku atramentowego Durst zapewnia podstawową konkurencyjność dzięki najlepszej w swojej klasie jakości (rozdzielczość do 1200 dpi@ 2pl, pokrycie Pantone do 95%) i produktywność (prędkość do 100m/min), a także najwyższy uptime.

Ponieważ Chiny stopniowo wychodzą z kręgu epidemii, pierwsze spotkanie branżowe po rozpoczęciu nowego roku jest szczególnie trudne i ekscytujące. Nie możemy się doczekać spotkania z Tobą twarzą w twarz!

Na podstawie informacji firmy Durst Group

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności