ACTEGA dalej wzmacnia pozycję rynkową i zdolność do zaspokojenia popytu na specjalistyczne farby i powłoki w BrazyliiPoprzedni artykuł 

Wysoka jakość obsługi klienta ACTEGA Brazil gwarantuje, że ACTEGA jest doskonale przygotowana do obsługi lokalnych potrzeb.
Wysoka jakość obsługi klienta ACTEGA Brazil gwarantuje, że ACTEGA jest doskonale przygotowana do obsługi lokalnych potrzeb.

ACTEGA, producent specjalistycznych powłok, tuszy, klejów i mas uszczelniających z naciskiem na przemysł opakowaniowy i poligraficzny, nadal wyznacza wysokie standardy dla swoich klientów na szybko rozwijającym się rynku brazylijskim, dążąc do doskonałości i innowacji. Dzięki bardzo skutecznemu reagowaniu na potrzeby i wymagania klientów, ACTEGA staje się liderem rynku w segmencie specjalistycznych farb i powłok w Brazylii.

Jako producent specjalistycznych atramentów od ponad 22 lat, oddział produkuje atramenty z wysokiej jakości surowców, które zapewniają dobrą równowagę wydajności i możliwości funkcjonalnych. Ulepszenia dokonane w laboratoriach i procesach logistycznych oraz ostatnie inwestycje w najnowocześniejszy sprzęt produkcyjny zapewniły, że ACTEGA może dostarczać potrzebne produkty wysokiej jakości, jednocześnie nadążając za szybko zmieniającym się, często dużym popytem na rynku. Dodatkowo dział uwalniania atramentu przeszedł kilka zmian, aby stworzyć działający standard, który eliminuje prawie wszystkie błędy w procesie oceny kolorów, znacznie zwiększając zadowolenie klientów z cieniowania kolorów.

Zwiększony popyt na opakowania kartonowe w ostatnich latach miał największy wpływ na zapotrzebowanie na specjalistyczne farby w Brazylii. Jedną z najbardziej poszukiwanych ofert poza samymi atramentami jest konieczność zapewnienia praktycznej obsługi klienta, która obejmuje specjalistyczne wsparcie techniczne i analizy. W ACTEGA klienci mają dostęp do wykwalifikowanego zespołu technicznego, który rozwiązuje problemy związane z procesem drukowania lub opracowywaniem nowych produktów, co znacząco wpływa na jakość obsługi klienta.

Edgar Fernandes, Business Line Manager Paper & Board na Amerykę Południową, wyjaśnia: „Ta usługa ma duże znaczenie dla naszych klientów. Oferujemy rekomendacje produktów, porady dotyczące stosowania i bezpośrednie wsparcie na miejscu podczas korzystania z pras. Nieustannie dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyprodukować atramenty, które dokładnie spełniają wymagania klientów. Na przykład klient poprosił nas o stworzenie szybciej schnących atramentów, bez uszczerbku dla jakości lub zmniejszenia szybkości dostawy. Nasz zespół ekspertów był w stanie bezproblemowo spełnić to żądanie. Jesteśmy również niezwykle dumni z tego, że nasze farby i lakiery nie tylko umożliwiają elastyczną i szybką produkcję, ale także gwarantują najwyższe standardy jakości. Co więcej, nasi eksperci ds. bezpieczeństwa produktów umożliwili nam spełnienie rygorystycznych wymagań niektórych z najbardziej wrażliwych branż”.

Innym zapotrzebowaniem rynku brazylijskiego, którym zajmuje się ACTEGA, jest potrzeba zrównoważonych produktów. Na początku tego roku ACTEGA wprowadziła na rynek brazylijski gamę ekologicznych wodnych lakierów do nadruku ACTGreen® Sustainable Coatings. W ramach zaangażowania firmy ACTEGA we wspieranie bardziej zrównoważonej przyszłości w branży poligraficznej, ta oferta została opracowana do użytku na składanym kartonie, publikacjach i drukach komercyjnych.

Edgar Fernandes podsumowuje: „Powitając rok 2023, będziemy nadal koncentrować się na naszych klientach, aby wspierać ich w najlepszy możliwy sposób. Nasze myślenie i działania są napędzane przez rozwój i dostarczanie zgodnych, wysokiej jakości rozwiązań produktowych. W związku z tym koncentrujemy się na zrównoważonym rozwoju, nie tracąc z oczu atrakcyjności i funkcjonalności opakowań. Będziemy nadal pomagać naszym klientom w obniżaniu kosztów i optymalizacji zarówno produktów, jak i procesów”.

Na podstawie informacji firmy ACTEGA GmbH

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności