XV Konferencja naukowa i wystawa techniczna INPAP 2023Poprzedni artykuł 

Konferencja odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2023 w Apart Hotel w Uniejowie, historycznym i uzdrowiskowym miasteczku znanym ze swych wód geotermalnych i źródeł solankowych.

Przyjmujemy referaty naukowe w formie abstraktów, które zostaną wydane w materiałach konferencyjnych. Osoby, zamierzające wygłosić na Konferencji referat lub poster, powinny przesłać na adres Biura Konferencji wypełniony Formularz Uczestnictwa z podaniem tytułu, autorów, a także abstrakt w języku polskim oraz angielskim według instrukcji zamieszczonej na stronie internetowej https://www.inpap.p.lodz.pl

Streszczenia prosimy przesyłać w formie elektronicznej. Termin nadsyłania streszczeń wraz ze zgłoszeniami referatu (prezentacji) upływa 10 maja 2023 r. W zależności od liczby przyjętych referatów, przewidywany czas prezentacji będzie wynosił 15-20 min. Referaty naukowe będą recenzowane.

Uczestnictwo w Konferencji

Warunkiem uczestnictwa w Konferencji jest przesłanie do 22 maja 2023 r. na adres Biura Konferencji wypełnionego Formularza Uczestnictwa oraz dokonanie odpowiedniej wpłaty na konto Organizatora Konferencji. Formularz jest do pobrania na stronie internetowej. Oplata za uczestnictwo w Konferencji wynosi:

  • Normalna: 1800 zł
  • Osoba wygłaszająca referat: 1200 zł

Referaty promocyjne:

Dopłata za wygłoszenie referatu o charakterze promocyjnym (czas trwania do 25 minut): 1000 zł + VAT Uwaga: Nie ma możliwości wnoszenia opłat podczas konferencji.

Opłata konferencyjna nie zawiera ceny noclegu. Nocleg uczestnicy rezerwują samodzielnie w miejscu Konferencji (hasło “INPAP”). Opłata konferencyjna upoważnia do: udziału w obradach wszystkich sesji, zwiedzania Wystawy, kompletu materiałów Konferencji, obiadów oraz udziału w imprezach towarzyszących.

UWAGA: Istnieje możliwość wystawienia faktury pro-forma. Po wpłacie należności wystawiana jest faktura końcowa.

Warunki uczestnictwa w Wystawie Technicznej Konferencji będzie towarzyszyć Wystawa Techniczna firm oferujących dostawę i serwis maszyn i urządzeń, technologii, surowców, materiałów oraz usług technicznych. Firmy i osoby zainteresowane udziałem w Wystawie powinny wypełnić Formularz Uczestnictwa oraz przesłać go na adres Biura Konferencji do 22 maja 2023 r.

Uwaga: warunkiem koniecznym uczestnictwa w Wystawie jest jednoczesne uczestnictwo w Konferencji, Podstawowa opłata za wynajęcie powierzchni wystawowej wynosi 3 900 zł + VAT. Zapewnia ona stoisko o pow. 4 m2, wyposażone w stolik, 2 krzesła, ladę, oświetlenie, gniazdo elektryczne 230 V, napis (nazwę firmy) na fryzie. Za każdy dodatkowy 1 m2 powierzchni wystawowej opłata wzrasta o 500 zł + VAT

Miejsce Konferencji

ApartHotel Termy Uniejów ul. Termalna 1,
99-210 Uniejów
+48 721 001 001, +48 505 784 996 e-mail: hotel@aparthotel-termyuniejow.pl rezerwacje@aparthotel-termyuniejow.pl

Najważniejsze terminy

  • 10 maja 2023 r. Przesłanie abstraktów referatów
  • 22 maja 2023 r. Zgłoszenie uczestnictwa w Konferencji i Wystawie
  • 29 maja 2023 r. Dokonanie wpłaty za uczestnictwo w Konferencji i Wystawie

Ulotka informacyjna

Formularz uczestnictwa

Sponsorzy

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności