ReBoard nowością w API.PLPoprzedni artykuł 

Re-board® to lekkie i solidne płyty ekologiczne, które mogą zmienić sposób projektowania biur i przestrzeni handlowych. Płyty te są produkowane z naturalnych włókien i łączą solidność, trwałość i lekkość w jednym. Są niezwykle wytrzymałe i sztywne, ale też bardzo lekkie, co ułatwia transport i montaż. Re-board® ma certyfikat FSC, co oznacza, że są bezpieczne dla otoczenia, ludzi i zwierząt.

Płyty Re-board® to nie tylko idealne rozwiązanie dla sklepów, wystaw i dekoracji witryn, ale również do tworzenia konstrukcji 2D i 3D, takich jak ekologiczne lady recepcyjne, fotele, biurka, uszaki, stoiska targowe i instalacje artystyczne. Możliwości są nieograniczone!

Re-board® minimalizuje wpływ na środowisko, ponieważ kleje użyte do produkcji płyt są na bazie wody, a włókno z płyt można zrecyklingować pięć do siedmiu razy.

Re-board® to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą działać ekologicznie i wyróżnić się na rynku. Dzięki Re-board® można stworzyć trwałe i ekologiczne konstrukcje biurowe oraz unikalne ekspozycje targowe i sklepowe.

Dowiedz się więcej

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności