EyeC prezentuje idealną integrację różnych systemów kontroli na targach Interpack 2023Poprzedni artykuł 

EyeC będzie prezentować się na targach Interpack w Düsseldorfie w dniach 4-10 maja 2023 r. Na stoisku #D01/hala 11, światowy ekspert w dziedzinie automatycznej kontroli druku zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania i innowacyjne systemy kontroli wraz całego łańcucha wartości dla przemysłu poligraficznego. Targowi goście mogą spodziewać się po prezentacji producenta współczesnych odpowiedzi oraz kreatywnego i przyszłościowego podejścia do aktualnych wyzwań.

Kiedy światowa branża opakowaniowa spotyka się w Düsseldorfie , gdzie prezentowane są innowacje i omawiane są najważniejsze trendy, nadszedł czas na Interpack. Od ponad 60 lat targi są uważane za światowe źródło inspiracji dla przyszłych tematów w branży. Pod tegorocznym hasłem „Simply Unique” EyeC zaprezentuje odwiedzającym również swoje innowacyjne i unikalne rozwiązania. Firma z Hamburga koncentruje się na automatyzacji, bezpieczeństwie, wydajności i zrównoważonym rozwoju.

Na stoisku EyeC #D01 w hali 11 odwiedzający mogą obejrzeć ekscytujący program z pokazami na żywo zupełnie nowych funkcji do automatyzacji kontroli jakości w całym procesie projektowania i drukowania. Na wystawie będzie można zobaczyć opartą na skanerze linię EyeC Proofiler DT z różnymi rozmiarami skanerów, a także grafikę EyeC Proofiler, która automatycznie dopasowuje całą zawartość plików gotowych do druku lub plików typu „krok i powtórz” do zatwierdzonej grafiki po zintegrowaniu z przepływem pracy system.

Zaprezentowany zostanie również wysoce zautomatyzowany internetowy system sprawdzania grafiki EyeC ProofText oraz pokazy na żywo nowego EyeC ProofRunner Carton HighLight na module podajnika wstępnego we współpracy z firmą Kohmann. Najnowszy system kontroli inline został specjalnie opracowany do 100% kontroli wysokogatunkowych pudełek składanych w segmencie premium. Dzięki unikalnemu oświetleniu HighLight systemy szybko i niezawodnie kontrolują jakość etykiet i pudełek składanych o skomplikowanych wykończeniach, takich jak tłoczenie na gorąco, hologramy czy ślepe tłoczenie. Dzięki najnowszej szybkiej kolorowej kamerze 8K o wysokiej rozdzielczości tryb rozszerzenia UHD zapewnia wyjątkową jakość obrazu nawet przy większych szerokościach inspekcji bez uszczerbku dla szybkości produkcji.

„Jesteśmy bardziej niż zadowoleni, że w tym roku ponownie możemy być na miejscu dla naszych klientów i partnerów oraz wymieniać się pomysłami z przedstawicielami branży opakowaniowej na temat innowacji, ulepszonych procesów i wyzwań stojących przed branżą” — mówi Ralph Beier, dyrektor ds. sprzedaży EyeC.

Na podstawie informacji firmy EyeC GmbH

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności