recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

OKI Europe (Polska) wzmacnia zespół sprzedażyPoprzedni artykuł 

Anna Szylejko
Anna Szylejko
Maciej Kopczyński
Maciej Kopczyński

Do zespołu OKI Europe (Polska) dołączyły dwie nowe osoby: Anna Szylejko i Maciej Kopczyński. Anna Szylejko jako Key Acount Manager będzie odpowiedzialna za współpracę z klientami korporacyjnymi oraz wdrożenie nowej strategii w zakresie oferty produktów kierowanych do biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem branży detalicznej. Maciej Kopczyński objął stanowisko Dealer Tele Sales Specialist i będzie zajmował się działem DTS i sprzedażą drukarek z segmentu office.

Rozwój firmy i nowa strategia ukierunkowana w dużej mierze na jeszcze większą penetrację rynków wertykalnych i umacnianie pozycji firmy w obszarach druku biznesowego oraz specjalistycznego zwłaszcza z wykorzystaniem technologii białego tonera, spowodowały iż zdecydowaliśmy się rozbudować nasze działy sprzedaży i marketingu na region CEE. Mocno wchodzimy teraz z ofertą dla branży Retail, oferując niezwykle ciekawą propozycję dla firm z tego segmentu, dlatego szukaliśmy osób, które swoim doświadczeniem wzmocnią nasz dotychczasowy zespół. Anna Szylejko i Michał Kopczyński posiadają wysokie kwalifikacje i wiele lat doświadczenia w branży IT zarówno w zarządzaniu produktem jak i budowaniem relacji z kanałem sprzedaży. Cieszymy się, że dołączyli do naszego zespołu – mówi Marek Szczepański, , Sales Director Poland Oki Europe Ltd.

Anna Szylejko rozpoczynała pracę w branży IT w 2007 roku w firmie Alstor, gdzie była odpowiedzialna za budowanie kanału Retail. W latach 2011-2013 w strukturach polskiego oddziału Microsoft współpracowała z kluczowymi partnerami w obszarze konsumenckim, by potem dołączyć do zespołu Lenovo, gdzie zarządzała samodzielnie jedną z kategorii produktów. Ukończyła Prawo na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz m.in. studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Relacjami z Klientami na warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Anna od lat pasjonuje się modą. Życiowych inspiracji szuka w biografiach nietuzinkowych ludzi i podróżach.

Maciej Kopczyński, wrocławianin, od 10 lat mieszka w Warszawie. Przed współpracą z OKI Europe (Polska) pracował m.in. w ASBIS Poland, Action, Intel Sales Center, T-mobile, gdzie zajmował się rozwojem współpracy z partnerami biznesowymi, resellerami wyspecjalizowanymi w rozwiązaniach sieciowych oraz serwerowych oraz kontaktami z klientami indywidualnymi. Prywatnie interesuje się głównie e-sportem: sceną Starcraft 2 Legacy of the Void oraz wędkarstwem.

Na podstawie informacji firmy OKI Europe Ltd

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności