recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Inkcups wprowadza Helix® Hi-Fi: trzy dodatkowe kolory zapewniają niezrównane dopasowanie odcieni skóryPoprzedni artykuł 

Światowy lider branży poligraficznej Inkcups ogłosił wydanie swojego najnowszego produktu, Helix® Hi-Fi, 7-kolorowej obrotowej drukarki cyfrowej, która zapewnia fotorealistyczne dopasowanie odcieni skóry z dodatkiem trzech nowych zasobników farby

Helix® Hi-Fi to ewolucja Inkcups Helix®, najlepiej sprzedającej się drukarki w swojej klasie. Oprócz standardowego CMYKWV Helix®, Helix® Hi-Fi ma trzy dodatkowe kolory: jasnobłękitny, jasnopurpurowy i jasny czarny. Podczas gdy standardowy Helix® zapewnia już najlepszą jakość obrazu w branży, dodanie jasnych kolorów podnosi jakość wydruku na nowy poziom. Korzyści są najbardziej spektakularne przy drukowaniu odcieni skóry, gdy generowane są prawdziwe fotorealistyczne obrazy z płynniejszymi przejściami kolorów, mniejszą ziarnistością i efektami krawędzi o wyższej rozdzielczości.

Unikalna funkcja dopasowywania odcieni skóry Helix® Hi-Fi jest coraz bardziej pożądana w przypadku spersonalizowanego druku, który często wymaga jednorazowej produkcji obrazów twarzy. Helix® Hi-Fi może importować serię unikalnych plików obrazów i produkować wysokiej jakości produkty drukowane o oszałamiającej jakości. Typowe zastosowania obejmują spersonalizowane obrazy na szklanych świecznikach, napoje, w tym kieliszki do wina bez łodyg, szklanki ze stali nierdzewnej, szklanki do piwa i wiele innych.

Idealny na rynek promocyjny i detaliczny, Helix® Hi-Fi drukuje wielobarwną grafikę na cylindrach o prostych ściankach, stożkach i przedmiotach o ograniczonych krzywiznach ścian. System posiada wbudowane programowalne nachylenie, aby zmniejszyć czas zmiany i wyeliminować potrzebę optymalizacji receptur drukowania dla każdej zmiany SKU. Helix® Hi-Fi wykorzystuje atrament UV LED i drukuje 360 ​​stopni z maksymalną rozdzielczością 1200 dpi. Obszar drukowania maszyny wynosi 8,6 cala (218 mm); system może drukować na przedmiotach o długości do 12 cali (305 mm) o średnicy od 2 do 5 cali (51-127 mm).

Helix® Hi-Fi jest dostarczany jako pakiet „pod klucz”, który obejmuje oprogramowanie do integracji z opartymi na sieci Web rozwiązaniami produkcyjnymi, a także światowej klasy Inkcups InkcupCare z gwarancją i usługami. Firma oferuje wiele opcji obróbki wstępnej (w tym nowo wydane MagiCoat), atramenty i inne materiały eksploatacyjne, a także testy aplikacji i wydruki próbne na życzenie. Metale, szkło, tworzywa sztuczne i ceramika są sprawdzone pod względem trwałości obrazu podczas obsługi i mycia.

„Helix® Hi-Fi jest niezrównany pod względem ceny i wydajności” - powiedział Ben Adner, dyrektor generalny Inkcups. „Dodanie tych trzech atramentów to zmiana gier dla klientów, którzy chcą uzyskać wysokiej jakości spersonalizowane wyniki. Inkcups zawsze miał silny biznes dzięki drukowaniu promocyjnemu iz przyjemnością przewodzimy branży w kategorii personalizacji. ”

Helix® Hi-Fi został zaprojektowany i wyprodukowany w USA i jest już dostępny na zamówienie.

Na podstawie informacji firmy Inkcups

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności