Inkcups przedstawi rozwiązania do druku cyfrowego na przedmiotach na targach K 2019 i InPrint Munich 2019Poprzedni artykuł 

Tej jesieni Inkcups zaprezentuje wysokowydajne, przemysłowe cyfrowe systemy atramentowe do drukowania 360 stopni na cylindrycznych (o prostych ściankach) i stożkowych elementach wykonanych z plastiku, metalu, szkła i innych materiałów na dwóch dużych międzynarodowych targach w Niemczech. Systemy Inkcups do drukowania bezpośredniego na przedmiotach zostaną zaprezentowane na K 2019, wiodących światowych targach branży tworzyw sztucznych i gumy (od 16 do 23 października w Dusseldorfie) oraz InPrint, Międzynarodowej Wystawie Technologii Druku dla Przemysłu (od 12 do 14 listopada w Monachium).

Na obu wystawach szybka rotacyjna drukarka atramentowa X360, wprowadzona na rynek europejski zaledwie kilka miesięcy temu w czerwcu 2019 r., oraz najlepiej sprzedający się model Inkcups Helix® będą prezentowane na stoisku partnera dystrybucyjnego Inkcups DP Solutions (K 2019: Hall 4, stoisko A15; InPrint: stoisko 410). Oba systemy współpracują z farbami utwardzalnymi UV LED i są wyposażone w system pochylania do regulacji kąta podczas drukowania na elementach stożkowych. Te cyfrowe drukarki cylindryczne firmy Inkcups są idealne do części przemysłowych, pojemników, butelek, napojów i wielu innych.

X360 oferuje doskonałą wartość i zapewnia druk w pełnym kolorze na obiektach o długości od 76 do 305 mm i dowolnej średnicy od 40 do 120 mm. Urządzenie drukuje w kolorach CMYK plus dwa razy kryjący biały z opcjonalnym lakierem dla dodatkowego efektu wizualnego. X360 ma maksymalną rozdzielczość 900 dpi, pracując w trybie 4-przebiegowym.

Drukarka Helix® zapewnia idealną równowagę między szybkością a jakością obrazu dzięki opatentowanemu oprogramowaniu Helix®, które umieszcza 7-pikolitrowe krople atramentu dokładnie wzdłuż obiektu z bardzo dużą prędkością. System zapewnia rozdzielczość do 1200 dpi, drukowanie CMYKWW oraz opcjonalny lakier i różne tryby drukowania od 4 do 24 przebiegów. Helix® drukuje na przedmiotach o długości od 76 do 305 mm i średnicy od 51 do 127 mm.

Oba systemy drukowania są dostarczane z rocznym programem InkcupCare. InkcupCare obejmuje diagnostykę i połączenia z serwisem zdalnym, części i więcej przez jeden rok. Po zakończeniu pierwszego roku Inkcups oferuje różne rozszerzone plany serwisowe.

Na podstawie informacji firmy Inkcups

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności