Firmy Nuance i Epson rozpoczęły strategiczną współpracęPoprzedni artykuł 

Rozwiązania firmy Nuance pozwolą klientom firmy Epson na zwiększenie produktywności i wydajności oraz poprawę bezpieczeństwa dokumentów

Firma Seiko Epson Corp ogłosiła rozpoczęcie strategicznej współpracy z Nuance Communications. Dzięki temu za pośrednictwem dystrybutorów i sprzedawców firmy Epson jej klienci będą mogli uzyskać dostęp do rozwiązań Nuance przeznaczonych do skanowania dokumentów. Niskie koszty eksploatacji, obniżone wymagania w zakresie obsługi, niewielki wpływ na środowisko i niezawodność charakteryzujące drukarki Epson przy możliwości bezpiecznego kontrolowania i zarządzania procesów drukowania oraz skanowania pozwolą na zwiększenie produktywności przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów.

Firma Epson zajmie się sprzedażą oraz dystrybucją oprogramowania Nuance eCopy ShareScan i Equitrac Office/Express, dołączając je do gamy produktów z innowacyjnej linii atramentowych drukarek wielofunkcyjnych. Linia ta obejmuje szybkie drukarki Workforce Enterprise WF-C20590 oraz drukarki z serii LX-10000/7000 wykorzystujące specjalną technologię głowicy drukującej, przeznaczone dla grup roboczych w małych i średnich firmach oraz środowisku korporacyjnym. Ponadto aplikacja do skanowania firmy Epson zostanie zintegrowana z pakietem Nuance OmniPage SDK, co poprawi dokładność procesu rozpoznawania tekstu (OCR) podczas automatycznego przetwarzania dokumentów. Co więcej, oprogramowanie Nuance Power PDF będzie oferowane razem z produktami z wybranych linii skanerów Epson.

„Rozwiązania firmy Nuance i kompleksowa pomoc techniczna, którą zapewnia, pozwolą naszym klientom optymalnie i bezpiecznie zarządzać obiegiem dokumentów” — twierdzi Robert Reszkowski, Business Sales Manager w Epson. „Połączenie drukarek wielofunkcyjnych i skanerów firmy Epson oraz oprogramowania Nuance pomoże im kontrolować coraz bardziej skomplikowane procesy biznesowe, upraszczając zarządzanie skanowaniem i drukowaniem dokumentów. Pozwoli to zwiększyć produktywność oraz efektywność prowadzonej działalności”.

Rozwiązania firmy Nuance udostępnione firmie Epson [1]

Dla drukarek Workforce Enterprise/Pro:

Equitrac® Office — pozwala na oferowanie inteligentnych rozwiązań z zakresu drukowania dostosowanych do potrzeb klientów, które redukują koszty, podnoszą bezpieczeństwo drukowania i zwiększają komfort pracy. Dzięki funkcji Hybrid Print Control™ rozwiązanie Equitrac Office zapewnia wszechstronność i kontrolę oraz pozwala uprościć proces poprzez uniezależnienie się od serwerów druku, sterowników i dużych flot drukarek — a wszystko to przy jednoczesnym monitorowaniu pojedynczej drukowanej strony. Rozwiązanie Equitrac Office pozwala łatwo dostosować się do ewolucji infrastruktury IT oraz zmieniających się wymagań użytkowników, umożliwiając drukowanie zarówno z użyciem serwerów wydruku, jak i bezpośrednio z adresu IP lub w modelu hybrydowym, który łączy obydwie opcje. Dzięki temu firmy mogą dopasować środowisko drukowania do określonych potrzeb klientów oraz branży.

Equitrac® Express — pozwala administratorom IT udostępnić studentom lub pracownikom możliwość drukowania wszelkich materiałów w dogodnym czasie i dowolnym miejscu. Jednocześnie pomaga zmniejszyć koszty drukowania i liczbę potrzebnych urządzeń, optymalnie rozlokować wydatki, przygotować wyceny i umożliwia osobom z zewnątrz drukowanie w modelu płatności za rzeczywistą liczbę wydruków.

eCopy ShareScan to oprogramowanie do skanowania dokumentów przydatne w pracy zespołowej, podczas której poszczególne osoby wymieniają się materiałami w celu oceny i wprowadzania poprawek do projektu, który jest wspólnie realizowany. Korzystanie z drukarek wielofunkcyjnych w obszarze grupy roboczej oraz rozwiązania eCopy pozwala szybko i sprawnie przeprowadzić członków grupy roboczej przez proces skanowania dokumentów. eCopy ShareScan będzie udostępniane także wraz ze skanerami firmy Epson.

Dla skanerów:

OmniPage Capture SDK korzysta z najdokładniejszej na świecie technologii optycznego rozpoznawania znaków (OCR). Udostępnia programistom wszystko, co jest potrzebne w celu dodawania do aplikacji niezawodnych funkcji skanowania, przeprowadzania przez proces rozpoznawania OCR oraz tworzenia i konwertowania plików PDF. Dodatkowo wspiera także technologie odczytywania kodów kreskowych, inteligentnego rozpoznawania znaków i rozpoznawania obszarowego oraz wiele innych.

Power PDF — ułatwia firmom kontrolowanie przebiegu pracy z plikami PDF. Umożliwia ich tworzenie, konwertowanie, edycję, skład oraz bezpieczne udostępnianie. Oprogramowanie Power PDF oferuje najbogatszy zestaw funkcji pozwalających na pracę grupową oraz udostępnianie plików PDF współpracownikom i klientom. Zawiera wszystkie narzędzia do komentowania, oznaczania, zabezpieczania, redagowania i kompresowania plików PDF, a także do tworzenia i opracowywania formularzy w formacie PDF. Ułatwia również edycję i publikację tego rodzaju plików. Pozwala użytkownikom na łatwą i szybką konwersję plików programu Word do formatu PDF i na odwrót, zachowując przy tym pełną zgodność z oryginałem.

„Firma Epson wyróżnia się na rynku urządzeń biurowych dzięki innowacyjnym atramentowym drukarkom, zaś oprogramowanie firmy Nuance pozwoli jej oferować jeszcze doskonalsze, niezawodne i przyjazne środowisku rozwiązania dla klientów” — mówi Chris Strammiello, wiceprezes ds. globalnej współpracy i marketingu strategicznego w firmie Nuance Document Imaging. „Dzięki oprogramowaniu firmy Nuance klienci firmy Epson mogą zwiększyć produktywność, usprawniając obieg dokumentów. Organizacje mogą również uzyskać pełną kontrolę nad dokumentami, aby chronić kluczowe informacje przed nieupoważnionym dostępem osób z organizacji i z poza niej”.

[1] Dostępność produktu i czas jego wprowadzenia na rynek mogą różnić się w zależności od regionu. Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z regionalnym działem sprzedaży firmy Epson.

Na podstawie informacji firmy Epson

Dodane 23.08.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności