recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Produkty Brother otrzymują prestiżowe nagrody iF Design Awards za jakość wzornictwaPoprzedni artykuł 

Brother otrzymuje nagrody iF Design Awards za kolorowe urządzenia laserowe i atramentowe. Wśród nagrodzonych produktów znalazło się kolorowe wielofunkcyjne urządzenie laserowe Brother MFC-L9570CDW.

Model Brother MFC-L9570CDW w tym roku został już nagrodzony równie prestiżowym wyróżnieniem BLI Winter 2018 Pick Award, przyznawanym przez niezależnego testera Keypoint Intelligence - Buyers Lab.

Produkty zgłoszone do iF Design Awards oceniane są na podstawie ich wyglądu zewnętrznego, ale również doceniana jest ich jakość, wydajność, interfejs użytkownika, innowacyjność, bezpieczeństwo i wpływ na środowisko naturalne.

Następujące urządzenia Brother otrzymały wyróżnienie iF za 2018 rok:

  • Kolorowa drukarka laserowa HL-L9310CDW i urządzenie wielofunkcyjne MFC-L9570CDW
  • Kolorowe drukarki laserowe all-in-one HL-L8260CDW, HL-L8360CDW, DCP-L8410CDW, MFC-L8690CDW, MFC-L8900CDW
  • Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne MFC-J6935DW z serii Business Smart Series

"Cieszymy się z otrzymania jednej z najbardziej cenionych i powszechnie znanych nagród za wzornictwo na świecie. Czterokrotne zwycięstwo w tym roku jest dla nas ważnym osiągnięciem, szczególnie w przypadku modelu Brother MFC-L9570CDW, który niedawno otrzymał również nagrodę Pick Award Lab Winter 2018 Pick, przyznawaną przez Keypoint Intelligence - Buyers Lab” – powiedział Piotr Baca, Country Manager w Brother Polska.

"W Brother staramy się stale rozwijać gamę dostępnych produktów, aby oferować naszym klientom nowe i unikalne rozwiązania. Nasza imponująca liczba 66 nagród iF Design Awards jest dowodem na to, że udaje się nam osiągać założony cel" – dodaje Piotr Baca.

Brother otrzymał pierwszą nagrodę iF Design Award za alfanumeryczną maszynę do pisania w 1982 roku. W tym roku iF Design Awards otrzymało 6 401 zgłoszeń z 54 krajów. Nagrody są przyznawane i oceniane przez International Forum Design w Hanowerze, w Niemczech.

Informacje o nagrodach iF Design Awards

Nagroda iF DESIGN AWARD jest jednym z najbardziej prestiżowych i największych konkursów wzornictwa na świecie. Od 1953 roku projektanci, producenci i użytkownicy postrzegają iF jako znak dobrego wzornictwa.

Nagroda iF DESIGN AWARD to znak i świadectwo jakości, będący wyzwaniem dla konkurencji. Dla użytkowników jest to też symbol zaufania.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://ifworlddesignguide.com/if-design-award-2018

Na podstawie informacji firmy Brother Polska

Dodane 23.03.2018 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności