Produkty Brother otrzymują prestiżowe nagrody iF Design Awards za jakość wzornictwaPoprzedni artykuł 

Brother otrzymuje nagrody iF Design Awards za kolorowe urządzenia laserowe i atramentowe. Wśród nagrodzonych produktów znalazło się kolorowe wielofunkcyjne urządzenie laserowe Brother MFC-L9570CDW.

Model Brother MFC-L9570CDW w tym roku został już nagrodzony równie prestiżowym wyróżnieniem BLI Winter 2018 Pick Award, przyznawanym przez niezależnego testera Keypoint Intelligence - Buyers Lab.

Produkty zgłoszone do iF Design Awards oceniane są na podstawie ich wyglądu zewnętrznego, ale również doceniana jest ich jakość, wydajność, interfejs użytkownika, innowacyjność, bezpieczeństwo i wpływ na środowisko naturalne.

Następujące urządzenia Brother otrzymały wyróżnienie iF za 2018 rok:

  • Kolorowa drukarka laserowa HL-L9310CDW i urządzenie wielofunkcyjne MFC-L9570CDW
  • Kolorowe drukarki laserowe all-in-one HL-L8260CDW, HL-L8360CDW, DCP-L8410CDW, MFC-L8690CDW, MFC-L8900CDW
  • Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne MFC-J6935DW z serii Business Smart Series

"Cieszymy się z otrzymania jednej z najbardziej cenionych i powszechnie znanych nagród za wzornictwo na świecie. Czterokrotne zwycięstwo w tym roku jest dla nas ważnym osiągnięciem, szczególnie w przypadku modelu Brother MFC-L9570CDW, który niedawno otrzymał również nagrodę Pick Award Lab Winter 2018 Pick, przyznawaną przez Keypoint Intelligence - Buyers Lab” – powiedział Piotr Baca, Country Manager w Brother Polska.

"W Brother staramy się stale rozwijać gamę dostępnych produktów, aby oferować naszym klientom nowe i unikalne rozwiązania. Nasza imponująca liczba 66 nagród iF Design Awards jest dowodem na to, że udaje się nam osiągać założony cel" – dodaje Piotr Baca.

Brother otrzymał pierwszą nagrodę iF Design Award za alfanumeryczną maszynę do pisania w 1982 roku. W tym roku iF Design Awards otrzymało 6 401 zgłoszeń z 54 krajów. Nagrody są przyznawane i oceniane przez International Forum Design w Hanowerze, w Niemczech.

Informacje o nagrodach iF Design Awards

Nagroda iF DESIGN AWARD jest jednym z najbardziej prestiżowych i największych konkursów wzornictwa na świecie. Od 1953 roku projektanci, producenci i użytkownicy postrzegają iF jako znak dobrego wzornictwa.

Nagroda iF DESIGN AWARD to znak i świadectwo jakości, będący wyzwaniem dla konkurencji. Dla użytkowników jest to też symbol zaufania.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://ifworlddesignguide.com/if-design-award-2018

Na podstawie informacji firmy Brother Polska

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności