polecamy
firmy przedstawiające pełną ofertę w naszym portalu
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej...
katalog firm |2760
ostatnio dodane:
Exon Development Sp.z.o.o.
Maszyny do druku cyfrowego
WIPAK POLSKA Spółka z o.o.
Fleksodruk
F.H Mirosław Banaś
Papier i karton
DRUKARNIA W & W S.C. WŁOSZCZOWSKA BEATA,WŁOSZCZOWS
Sprzedaż maszyn i urządzeń
P13 s.c.
Projektowanie i przygotowalnia

recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Foliarka Matrix MX370P/MX530P (docisk pneumatyczny)
2020-10-29 14:44:40 | IP: 213.77.66.142 | PRZECZYTANO 13 RAZY

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:

GRAFMASZ
e-mail:
tel. [nie podano]
 
Foliarki Matrix to idealne rozwiązanie do foliowania wydruków cyfrowych (zweryfikowane z wydrukami XEROX, KONICA MINOLTA, CANON, SHARP, RICOH, HEIDELBERG, HP INDIGO.) i niskich nakładów wydruków offsetowych. Urządzenia są w naszej ofercie nieprzerwanie od prawie 10 lat. Cechuje je intuicyjna obsługa, prosty sposób wykonywania ustawień (zmiana folii, zmiana formatu arkusza i ustawień separacji, prostowanie arkusza, złocenie bezmatrycowe). Dzięki modułowej konstrukcji urządzenie w wersji podstawowej można uzupełniać o kolejne elementy w późniejszym czasie (podajnik automatyczny, nawijarka do folii).

Urządzenie sprawdzone w ponad 100 polskich drukarniach oraz tysiącach na świecie!

KLUCZOWE PARAMETRY:

Możliwość zakupu urządzenia w wersji z automatycznym podajnikiem arkuszy
Możliwość zakupu urządzenia w wersji półautomatycznej (z opcją późniejszej rozbudowy o podajnik automatyczny)
Możliwość foliowania jednostronnego (foliowanie dwustronne w dwóch przelotach)
Możliwość stosowania folii złotych, srebrnych i przezroczystych, która zostanie nałożona tylko na toner (w przypadku gdy efekt złocenia chcemy uzyskać tylko na niektórych elementach wydruku należy wydrukować najpierw elementy, które nie będą złocone, wydruk zabezpieczyć folią typu soft-touch, a następnie na zafoliowany arkusz nadrukować elementy, które mają być złocone)
Urządzenie może być wyposażone w moduł nawijający specjalne folie po naniesieniu złocenia dzięki czemu może je bezproblemowo obsługiwać jeden operator.(OPCJA)
Możliwość laminowania zarówno wydruków cyfrowych jak i offsetowych o bardzo zróżnicowanych gramaturach
Urządzenie idealne do laminowania zaproszeń, okładek, kalendarzy, pocztówek, kart menu itp.

SZCZEGÓŁOWE PARAMETRY :

Urządzenie cechuje szybka zmiany formatu oraz łatwa wymiana rolek z folią (rolki 3000m)
Solidna konstrukcja i obudowa – całość wykonana z metalu
Możliwy jest zakupu urządzenia w wersji z dociskiem mechanicznym lub rozbudowanej o mocny, płynnie regulowany docisk pneumatyczny umożliwiający obróbkę papieru o szerokim zakresie gramatur i foliowanie wybiórcze (zaprojektowany przez GRAFMASZ)
Dzięki niewielkiemu poborowi powietrza z kompresora nawet przy pracy ciągłej kompresor załącza się nie częściej niż raz na kilka godzin dzięki czemu urządzenie generuje mało hałasu.
Regulacja prędkości i temperatury z panelu elektronicznego w trakcie pracy
5 programów zapamiętujących ustawienia formatu, temperatury itd.
Licznik arkuszy
Urządzenie odpowiednie zarówno do wydruków cyfrowych oraz offsetowych
Możliwość rozbudowy urządzenia o moduł do nawijania umożliwiający pracę na foliach złotych, srebrnych i przezroczystych nakładanych wybiórczo na zadruk

Najnowszy układ pneumatyczny, z funkcją dwustronnego działania , pozwala na uzyskanie maksymalnego docisku, który nie jest redukowany przez zamontowane sprężyny, pełniące funkcję powrotu kalandra do martwego punktu położenia. Taki układ pozwala w pełni wykorzystać siłę docisku wałka grzewczego. Wygodna dźwignia podnoszenia i opuszczania kalandra grzewczego, zamontowana w maszynie w zasięgu ręki operatora, dodatkowo ułatwia i usprawnia pracę.

SPOSÓB OBSŁUGI W TRYBIE PÓŁAUTOMATYCZNYM:

Operator podsuwa kolejne arkusze ręcznie, wygodny stół roboczy umożliwia załadowanie arkuszy w stosie i ręczne podawanie kolejnych arkuszy do modułu pobierającego w wygodny sposób
Urządzenie pobiera podany arkusz automatycznie zgodnie z ustawionymi parametrami na programatorze (długość arkusza, zakładka)
Ustawienie zakładki wymaga tylko i wyłącznie wpisania odpowiednich informacji na programatorze – bez konieczności zatwierdzenia pozycji separacji przy separacji pierwszego arkusza za pomocą przycisku
Kilkupoziomowy, regulowany układ wałków „anti-curling” prostuje arkusze po laminowaniu
Arkusze są następnie automatycznie separowane dostarczane na tacę odbiorczą automatyczny separator arkuszy

Foliowanie wybiórcze (wyposażenie opcjonalne)

Moduł pozwala na wybiórcze foliowanie arkusza. Za pomocą specjalnej folii dostępnej w różnych kolorach (srebrny, złoty, mosiężny, czerwony, niebieski, zielony, folie przezroczyste)na rolkach 1 ” zyskujemy możliwość nałożenia folii tylko na część wydruku uzyskując efekt podobny do lakierowania wybiórczego. Moduł posiada własny napęd, gniazdo do jego podłączeniu znajduje się na tylnej obudowie maszyny dzięki czemu można go zakupić również później do samodzielnego podłączenia.

Moduł Flat Book (wyposażenie opcjonalne)
Moduł wycinający środek folii. Dzięki temu wewnętrzny środek okładki pozostanie niezalaminowany więc wsad książki będzie przyklejony do arkusza, a nie laminatu co gwarantuje wyższą trwałość klejenia i możliwość otwarcia książki na płasko.

Odwiedź nasze strony www

Dodaj odpowiedź
 

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności