Arlon Graphics zdobywa certyfikat Great Place to Work® w roku 2021Poprzedni artykuł 

Arlon Graphics z dumą otrzymuje certyfikat Great Place to Work®. Ta prestiżowa nagroda opiera się wyłącznie na tym, co obecni pracownicy mówią o swoim doświadczeniu w pracy w Arlon Graphics. W pierwszym roku uruchomienia tego programu jesteśmy podekscytowani wynikami; 81% pracowników twierdzi, że to świetne miejsce do pracy. To już 22% więcej niż przeciętna firma amerykańska.

Great Place to Work® jest światowym autorytetem w dziedzinie kultury miejsca pracy, doświadczenia pracowników i zachowań przywódczych, co do których udowodniono, że zapewniają wiodące na rynku przychody, utrzymanie pracowników i zwiększoną innowacyjność.

„Certyfikacja Great Place to Work® nie jest czymś, co przychodzi łatwo – wymaga ciągłego poświęcenia się doświadczeniu pracowników” – powiedziała Sarah Lewis-Kulin, wiceprezes ds. globalnego uznania w Great Place to Work. „To jedyne oficjalne uznanie, które wynika z raportów pracowników w czasie rzeczywistym na temat ich kultury firmy. Zdobycie tego tytułu oznacza, że Arlon Graphics jest jedną z najlepszych firm, dla których warto pracować”.

„Proces Great Place to Work pozwolił zespołowi Arlon wykorzystać nasze podstawowe wartości i jeszcze lepiej zrozumieć doświadczenie naszych pracowników. Pozytywne wyniki utwierdzają nas w przekonaniu, że Arlon to świetne miejsce pracy. Mimo to, jak zawsze, jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia. Mamy teraz dodatkowe obszary zainteresowania, nad którymi możemy wspólnie pracować, aby jeszcze bardziej ulepszyć nasze miejsce pracy. Działania, które poprawiają zasoby i narzędzia, naukę, przyjemność i wyrównanie naszego zespołu, stworzą jeszcze lepsze miejsce pracy. Certyfikat Great Place to Work pozwala nam nadal przyciągać i zatrzymywać najlepsze talenty, co skutkuje wzrostem wydajności, co z kolei jest dobre dla naszych klientów” – powiedział Andrew McNeill – Global President & CEO, Arlon.

Arlon zobowiązuje się do zatrudniania zaangażowanych pracowników, którzy doświadczają pozytywnej kultury w miejscu pracy. Nadanie znaczenia pracy oznacza, że upewniamy się, że każdy pracownik rozumie wartość, jaką wnosi do osiągania naszych celów, nagradzając wysoką wydajność i zaangażowanie poprzez udział w zyskach i inwestowanie w naszych ludzi. W Arlon inwestujemy, rozwijając talenty poprzez rozwój umiejętności, rozwój przywództwa i promowanie od wewnątrz. Sukces jest wynikiem współpracy, świetnej pracy zespołowej i codziennego życia zgodnie z naszymi podstawowymi wartościami.

Na podstawie informacji firmy Arlon Graphics, LLC

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności