Tajniki druku w aranżacji wnętrz - zapraszamy do Strefy Canon na targach RemaDays 2022Poprzedni artykuł 

Podczas zbliżających się Międzynarodowych Targów Druku i Reklamy RemaDays 2022 eksperci Canon odkryją przed zwiedzającymi tajniki najszybciej rozwijającej się gałęzi druku! Zapraszamy do Strefy Canon, gdzie będzie można bliżej zapoznać z technologiami, które wykorzystywane są w branży home decor.

Targi RemaDays wracają po rocznej przerwie spowodowanej pandemią. Od 23 do 25 marca w podwarszawskim Nadarzynie będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w branży reklamy i druku. Powraca także Strefa Canon. Podobnie jak w poprzednich latach, nie będzie to kolejne klasyczne stoisko targowe, ale przestrzeń pełna inspirujących opowieści i możliwości obserwowania innowacyjnych technologii w praktyce.

Tym razem głównym tematem naszej prezentacji będzie wykorzystanie druku w aranżacji wnętrz. To zagadnienie, które od kilku lat staje się coraz bardziej popularne w szeroko pojętej branży home decor. Mówiąc wprost – trwa boom na drukowane aranżacje przestrzeni, co z jednej strony zapewnia więcej możliwości ozdobienia własnych czterech kątów, a z drugiej – stanowi ogromną szansę dla biznesu.

Jak spektakularna może być przemiana wnętrza przy pomocy druku? Udowodniliśmy to niedawno na przykładzie świetlicy środowiskowej „Wesołe Małolaty” w Krakowie. Stare wnętrze budynku zyskało całkowicie nowe oblicze dzięki zadrukowi mebli oraz wykorzystaniu drukowanych tapet na ściany i podłogi.

Druk w branży home decor to dla nas jeden z najbardziej pasjonujących tematów. Z wiedzy naszych ekspertów oraz zaprzyjaźnionych z nami praktyków będzie można teraz skorzystać w kontakcie osobistym podczas targów RemaDays.

Ponadto:

  • zaprezentujemy ploter wielkoformatowy Canon Colorado 1650 i opowiemy o wykorzystaniu w praktyce rewolucyjnej technologii UVgel
  • zaprosimy przedstawicieli firmy Caro, uznanego producenta obrazów drukowanych i fototapet, aby opowiedzieli o swoich doświadczeniach
  • pokażemy imagePRESS C10010, czyli flagowy model uznanej serii urządzeń do profesjonalnego druku w małym formacie
  • każdego dnia targów przeprowadzimy godzinne warsztaty dotyczące pracy kontrolera druku Fiery z serią imagePRESS C10010
  • zaprezentujemy imagePROGRAF TZ-30000 – najszybszy z produkowanych przez Canon ploterów do druku dokumentacji technicznej, kolorowych rysunków CAD i plakatów - oraz nieco mniejszy model imagePROGRAF PRO-4100.

Aby wziąć udział w targach, należy wypełnić formularz bezpłatnej rejestracji dostępny na stronie https://www.canon.pl/business/insights/events/remadays/.

Podobnie jak w poprzednich latach, Strefę Canon będzie można znaleźć w hali F na stoisku I 15. Na odwiedzających czekamy przez całe trzy dni trwania targów!

Na podstawie informacji firmy Canon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności