Drukarka Nashuatec SP4310n dla wymagającychPoprzedni artykuł 

Euroimpex SA wprowadził do oferty monochromatyczną drukarkę laserową formatu A4. Urządzenie drukuje z szybkością 36 stron na minutę. Jest przeznaczone dla średnich biur oraz grup roboczych.

Drukarka Nashuatec SP4310n obsługuje w standardzie języki druku PCL5, PCL6, RPCS oraz oryginalny Adobe PostScript 3. Opcjonalnie również IPDS. Jest wyposażona w interfejs sieciowy Ethernet oraz USB 2.0. Dodatkowo może komunikować się w sieci bezprzewodowej lub Gigabit Ethernet. Opcjonalny dysk twardy z zespołem szyfrowania umożliwia bezpieczne nadpisywanie danych.

Kaseta na papier mieści 500 arkuszy, a na tacy ręcznej można zmieścić 100 arkuszy papieru. Maksymalna pojemność papieru to 1600 arkuszy. Obsługiwane formaty papieru obejmują rozmiary od A6 do A4. Wśród obsługiwanych mediów znajdują się koperty, gruby papier, papier z poddrukiem oraz folie.

Minimalny wpływ na środowisko zapewnia ECO Night sensor - czujnik natężenia oświetlenia w pomieszczeniu, który wyłącza urządzenie w nocy. Więcej informacji na www.nashuatec.pl

Na podstawie informacji firmy Euroimpex SA

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności