polecamy
firmy przedstawiające pełną ofertę w naszym portalu
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej...
katalog firm |2610
ostatnio dodane:
graf-pol s.c. j.zaleski,d.zabrocki
Maszyny do sitodruku
Wkłady grzewcze
Sprzedaż materiałów
Comers Drukarnia Sp. z o.o.
Maszyny do druku cyfrowego
Ledtechnic s.c.
Filmy poligraficzne
Reklamadruk

recepcja
hasło
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

[Poznań]: [magazynier w hurtowni poligraficznej]
2010-07-09 10:19:54 | IP: 88.199.31.234 | PRZECZYTANO 1779 RAZY

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:

Andrzej
tel. [nie podano]

[Opis stanowiska]: Prowadzenie gospodarki magazynowej artykułów poligraficznych.

Wymagamy: Doświadczenia w pracy magazynowej, prawo jazdy kat.B, mile widziana podstawowa znajomość środków używanych w poligrafii.

Oczekiwane cechy kandydata: rzetelność sumienność i uczciwość

Oferujemy: niezłe zarobki, pracę w dobrej atmosferze w wiodącej poligraficznej firmie handlowej.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Odpowiedzi | Dodaj odpowiedź

witam, jestem zainteresowany pańską oferta pracy. posiadam wszechstronne wykształcenie poligraficzne i bogate doświadczenie zawodowe. proszę o podanie dokładnych danych kontaktowych w celu wysłania cv i listu motywacyjnego lub podaje mój nr tel 600 97 25 84. pozdrawiam serdecznie
2010-07-09 11:57 | IP: 83.16.220.34
Witam,
jestem zainteresowany Pana oferta, mam 45
lat i spore doswiadczenie w poligrafii [pre-press]
oraz takze doswiadczenie handlowe!
Pozdrawiam!
2010-07-19 14:17 | IP: 79.188.155.202

R E K L A M A
 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności