wiadomości
najnowsze wiadomości:
Systemy informatyczne do zarządzania zakładem poligraficznym
Keypoint Intelligence publikuje kompleksowy raport na temat dekoratorów odzieży
DO Apparel rozszerza cyfrową produkcję niestandardowych koszulek dzięki Kornit Digital
Znaczniki RFID w produkcji opakowań i etykiet - poznaj technologię, którą pokochają Twoi klienci
Canon wprowadza nowe drukarki wielkoformatowe serii imagePROGRAF TZ i TX
Epson wprowadza szybkie skanery o dużym wolumenie skanowania
Mondi przekracza 95% certyfikowanego papieru bazowego dla podkładów antyadhezyjnych
Stora Enso i Enkei: wspólnie z myślą o zrównoważonej przyszłości
Firma Mark Andy podczas targów Labelexpo Americas 2024 zaprezentuje MA 360 Support
HP Large Format prezentuje najnowsze innowacje na targach Printing United 2024

Zarejestruj się za darmo

Przedtsawiciel Techniczno-Handlowy na Polskę Południową

Aneta Abel

Dla naszego Klienta, firmy z branży poligraficznej z siedzibą w Warszawie, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Techniczno – Handlowy
(Region: woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie.)
Nr referencyjny: PTH/03/2011/PC

Zadania:
- Budowanie bazy odbiorców na wszystkie produkty i rozwiązania oferowane przez Firmę
- Identyfikacja potrzeb Klienta w zakresie materiałów wykorzystywanych do druku,
- Pozyskiwanie klientów, prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych,
- Monitorowanie i analiza rynku,
Raportowanie do Centrali Firmy.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe handlowe (z zacięciem technicznym),
- Min. 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B,
- Znajomość rynku potencjalnych klientów (poligrafia, przetwórstwo tworzyw sztucznych),
- Gotowość do podróży służbowych (praca w terenie /home office)

Nasz Klient oferuje:
- Umowę o pracę,
- Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
- Profesjonalne 3-miesięczne szkolenie produktowe w Centrali Firmy

Kandydatów spełniając powyższe oczekiwania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: a.abel@whcservice.pl z zaznaczeniem w temacie wiadomości numeru ref. PTH/11/2011/PC

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."

Dodaj odpowiedź

R E K L A M A