wiadomości
najnowsze wiadomości:
Systemy informatyczne do zarządzania zakładem poligraficznym
Keypoint Intelligence publikuje kompleksowy raport na temat dekoratorów odzieży
DO Apparel rozszerza cyfrową produkcję niestandardowych koszulek dzięki Kornit Digital
Znaczniki RFID w produkcji opakowań i etykiet - poznaj technologię, którą pokochają Twoi klienci
Canon wprowadza nowe drukarki wielkoformatowe serii imagePROGRAF TZ i TX
Epson wprowadza szybkie skanery o dużym wolumenie skanowania
Mondi przekracza 95% certyfikowanego papieru bazowego dla podkładów antyadhezyjnych
Stora Enso i Enkei: wspólnie z myślą o zrównoważonej przyszłości
Firma Mark Andy podczas targów Labelexpo Americas 2024 zaprezentuje MA 360 Support
HP Large Format prezentuje najnowsze innowacje na targach Printing United 2024

Zarejestruj się za darmo

BRYGADZISTA

TAKT Sp. z o.o.
tel. [nie podano]

Jesteśmy wiodącym producentem cyfrowych nośników optycznych
Posiadamy również nowoczesną drukarnię. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko
BRYGADZISTA
miejsce pracy: Bolesław k. Olkusza

Wymagania:
Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
Wykształcenie techniczne: minimum średnie lub wyższe
Doświadczenie w pracy w zespole
Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
Umiejętności analitycznego myślenia
Komunikatywność
Obsługa komputera, pakiet MS Office
Dodatkowym atutem będzie:
znajomość procesu druku oraz procesów introligatorskich
Znajomość języka angielskiego

Obowiązki:
Nadzór nad procesem produkcyjnym
Organizowanie pracy, przy uwzględnieniu celów produkcyjnych
Organizowanie pracy podległym pracownikom zgodnie z wymogami wynikającymi z: Przepisów BHP, norm ISO serii 9000 i 14000 oraz przepisów zakładowych
Raportowanie realizacji planu produkcji
Informowanie o awariach

Oferujemy:
Możliwości rozwoju i podniesienia kwalifikacji zawodowych
atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny drogą elektroniczną na adres office@takt.eu

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. z 2002 r., Nr 101, Poz. 926 ze zm.)”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Odwiedź nasze strony www

Dodaj odpowiedź

R E K L A M A