katalog firm |2610
ostatnio dodane:
graf-pol s.c. j.zaleski,d.zabrocki
Maszyny do sitodruku
Wkłady grzewcze
Sprzedaż materiałów
Comers Drukarnia Sp. z o.o.
Maszyny do druku cyfrowego
Ledtechnic s.c.
Filmy poligraficzne
Reklamadruk

Zarejestruj się za darmo

Dział Marketingu

Maciej Nowak

Drukarnia Classic z Poznania działająca na rynku reklamy od 1997 roku
rozszerzając dział handlowy poszukuje kandydatów na stanowisko

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DRUKARNI

Obowiązki
- pozyskiwanie zleceń oraz nowych klientów
- monitoring rynku poligraficznego
- negocjowanie warunków współpracy z klientami
- przygotowywanie ofert handlowych
- profesjonalna opieka handlowa nad klientami
- budowanie dobrego wizerunku firmy
- udział w budowaniu strategii marketingowej firmy
- realizacja planów sprzedaży
- raportowanie

Wymagania
- wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
- umiejętności prowadzenia negocjacji
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- prawo jazdy kategorii B
- mile widziane doświadczenie handlowe w branży poligraficzno-reklamowej
- znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem
- zaangażowanie i samodzielność w działaniu
- systematyczność, sumienność, samodyscyplina

Oferujemy
- szkolenia początkowe dla osób z poza branży poligraficznej
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia pracy
- szkolenie z technik sprzedaży i autoprezentacji

Prosimy w aplikacji o zawarcie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 197 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926, ze zmianami)

Wszystkim osobom zapewniamy anonimowość, jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami

oferty proszę przesyłać na adres e-mailowy : ph@classic.net.pl

Odwiedź nasze strony www

Dodaj odpowiedź

R E K L A M A