katalog firm |2610
ostatnio dodane:
graf-pol s.c. j.zaleski,d.zabrocki
Maszyny do sitodruku
Wkłady grzewcze
Sprzedaż materiałów
Comers Drukarnia Sp. z o.o.
Maszyny do druku cyfrowego
Ledtechnic s.c.
Filmy poligraficzne
Reklamadruk

Zarejestruj się za darmo

Operator CTP/ PREPRESS

Małgorzata Krawczyk
tel. [nie podano]

OPERATOR PREPRESS/ CTP
Miejsce pracy: Pruszków

Zadania:
wykonywanie impozycji komputerowych i wydruków próbnych
obsługa naświetlarek płyt offsetowych
sprawdzanie poprawności i dokonywanie korekt plików graficznych

Oczekiwania:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
biegłość w obsłudze komputerów PC i Mac, oraz znajomość oprogramowania Acrobat, PitStop, impozycja (Preps, DynaStrip, Signa)
znajomość ArtPro, PackEdge, Plato, ArtiosCAD itp. będzie dodatkowym atutem
znajomość obsługi urządzeń CTP (naświetlarki, wywoływarki)
ogólna znajomość zagadnień przygotowania do druku, zwłaszcza opakowań
mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
zaangażowanie, dokładność oraz samodyscyplina
gotowość do pracy w systemie zmianowym
umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
umowę o pracę
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 607443603 lub przesłanie CV na adres: mkrawczyk@humansolutions.pl
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Dodaj odpowiedź

R E K L A M A